"Алматымұнайөнiмдерi" акционерлiк қоғамының мемлекеттiк акциялар пакетiн сату жөнiндегi жабық тендер туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 11 сәуiрдегi N 428
"Жекешелендiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 23 желтоқсандағы N 2721 U952721_ Заң күшi бар Жарлығына сәйкес және қоршаған табиғи ортаны қорғау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi "Алматымұнайөнiмдерi" акционерлiк қоғамының (Алматы қаласы) мемлекеттiк акциялар пакетiн оның шарттарына қоршаған ортаны мұнай өнiмдерiмен ластанудан сақтау жөнiндегi шараларды мiндеттi түрде енгiзiп, жабық тендерде сатуды жүзеге асырсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О закрытом тендере по продаже государственного пакета акций акционерного общества "Алматымунайонимдери"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 1996 г. N 428
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 23 декабря 1995 г. N 2721 U952721_ "О приватизации" и в целях охраны окружающей природной среды Правительство Республики Казахстан постановляет:
Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации осуществить продажу государственного пакета акций акционерного общества "Алматымунайонимдери" (г.Алматы) на закрытом тендере с обязательным включением в его условия мероприятий по защите окружающей среды от загрязнения нефтепродуктами.
Премьер-Министр
Республики Казахстан