Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 17 шiлдедегi N 989 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 12 сәуiр N 435. Күшi жойылды - ҚР Үкiметiнiң 1996.06.25. N 786 қаулысымен.
"1996 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2700 U952700_ Заң күшi бар Жарлығын орындау үшiн және "Қазақстан Республикасының 1930 жылғы 7 маусымдағы Женева конвенцияларына қосылуы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 21 тамыздағы N 2418 U952418_ Жарлығының күшiне енуiне байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Айналыс мерзiмi үш және алты ай болатын қысқа мерзiмдi қазыналық вексельдердi орналастыру және айналысқа шығуына қызмет ету туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 17 шiлдедегi N 989 P950989_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 25, 989-бап) мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
атауындағы және мәтiндегi "вексельдер" сөздерi "мiндеттемелер" сөздерiмен ауыстырылсын.
1-тармақтағы "1995" саны "1995-1996" сандарымен ауыстырылсын;
атауындағы және айналыс мерзiмi үш және алты ай болатын Қазақстан Республикасының мемлекеттiк қысқа мерзiмдi қазыналық вексельдерiн шығарудың шарттары мен тәртiбiнiң мәтiнiндегi "вексельдер", "вексельдерi" сөздерi "мiндеттемелер", "мiндеттемелерi" сөздерiмен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июля 1995 г. N 989
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1996 г. N 435. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 июня 1996 г. N 786. ~P960786
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 21 декабря 1995 г. N 2700 "О республиканском бюджете на 1996 год" и в связи с вступлением в действие Указа Президента Республики Казахстан от 21 августа 1995 г. N 2418 "О присоединении Республики Казахстан к Женевским конвенциям от 7 июня 1930 года" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июля 1995 г. N 989 P950989_ "О размещении и обслуживании выпуска в обращение краткосрочных казначейских векселей со сроком обращения три и шесть месяцев" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 25, ст. 989) следующие изменения:
в названии и в тексте слово "векселей" заменить словом "обязательств";
в пункте 1 цифру "1995" заменить цифрами "1995-1996";
в названии и в тексте условий и порядка выпуска государственных краткосрочных казначейских векселей Республики Казахстан со сроком обращения три и шесть месяцев, утвержденных указанным постановлением, слова "векселей", "векселя" заменить словами "обязательств", "обязательства".
Премьер-Министр
Республики Казахстан