"Павлодар мұнай өңдеу зауыты" акционерлiк қоғамының бюджетпен өзара есеп айырысуы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 12 сәуiр N 436
"Павлодар мұнай өңдеу зауыты" акционерлiк қоғамының бюджетке төлем жөнiндегi берешектерiн азайту және қаржы жағдайын тұрақтандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Павлодар облысы әкiмiнiң және "Павлодар мұнай өңдеу зауыты" акционерлiк қоғамының "Павлодар мұнай өңдеу зауыты" АҚ бойынша 1996 жылдың 1 наурызына жинақталған 976238 мың (тоғыз жүз жетпiс алты млн. екi жүз отыз сегiз мың) теңге республикалық бюджетке төлем бойынша берешегiн осы зауыттың өз мұнайынан өндiрiлген мұнай өнiмдерiн беру жолымен өтеу туралы ұсынысы қабылдансын.
Павлодар облысының әкiмi жергiлiктi бюджетке төлем жөнiндегi осындай есептемелердi жүргiзу мүмкiндiгiн қарасын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi республикалық бюджет пен республикалық бюджетке салық төлемдерi бойынша берешегi бар "Павлодар мұнай өңдеу зауыты" АҚ арасындағы берешек есептемесiн қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес (1-қосымша) жүргiзсiн.
Аталған сома Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң және Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекараны қорғау жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң мекемелерiне 1996 жыл iшiнде алынған мұнай өнiмдерi құнының мөлшерiнде қаржыландыру есебiне есептелсiн.
Берешек есептемесi республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде белгiленген соманы көрсете отырып жүргiзiлсiн.
3. Аталған зауыттың республикалық бюджетке төлемдер бойынша берешегiн өтеу есебiне Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерi мен Шекара әскерлерiнiң мұқтажына арналған мұнай өнiмдерiн берудiң "Павлодар мұнай өңдеу зауыты" АҚ келiсiлген кестесi, бағасы мен көлемi бекiтiлсiн (2-қосымша).
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң мұнай өнiмдерiн
беру кезеңiнде оларды берудiң бағасы, көлемi және кестесi сақталған
жағдайда осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген төлемдердiң уақыты
өтiп кеткенi үшiн "Павлодар мұнай өңдеу зауыты" АҚ-на айыппұл
санкцияларын қолданбау туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
Жоғарыда аталған шарттар орындалмаған жағдайда салық заңдарында
белгiленген тәртiппен айыппұл санкциялары қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 12 сәуiрдегi
N 436 қаулысына
1-қосымша
"Павлодар мұнай өңдеу зауыты" акционерлiк қоғамының
1996 жылғы 1 наурыздағы жағдай бойынша Қазақстан
Республикасы Қорғаныс министрлiгi мен Қазақстан
Республикасының Мемлекеттiк шекараны қорғау жөнiндегi
жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң мекемелерi оларға
мұнай өнiмдерiн беру есебiне есептемеге алған
республикалық бюджетке төлем бойынша берешегi
________________________________________________________
N  | Бюджетке төлем         | Республикалық бюджетке
р/с|    түрлерi             |берешек сомасы, мың теңге
________________________________________________________
1.  Қосылған құнға салық             547969
2.  Қосылған құнға уақытында
төленбеген салыққа өсiм          86412
3.  Акциздер                         245288
4.  Заңды тұлғалардан алынатын
табыс салығы                     94686
5.  Мүлiкке салынатын салық             -
6.  Жеке тұлғалардан алынатын
табыс салығы                     1883
Жиыны:                           976238
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 12 сәуiрдегi
N 436 қаулысына
2-қосымша
"Павлодар мұнай өңдеу зауыты" акционерлiк қоғамының
1996 жылғы 1 наурыздағы жағдай бойынша Республикалық
бюджетке салық төлемдерi бойынша берешектерiн өтеу
есебiне 1996 жыл iшiнде Қазақстан Республикасының
Қарулы Күштерi мен Шекара әскерлерi мұқтажына арнап
мұнай өнiмдерiн беру
Кестесi
1. Беру мерзiмдерi
Автобензин:
2. саны, тонна
3. тонна үшiн баға, теңге
Дизель отыны:
4. саны, тонна
5. тонна үшiн баға, теңге
Авиаотын:
6. саны, тонна
7. тонна үшiн баға, теңге
Мазут:
8. саны, тонна
9.  тонна үшiн баға, теңге
10. Барлық сома мың теңге
___________________________________________________________________
1    |  2   |   3  |   4  |   5  |  6  |  7  |  8   |  9  | 10
___________________________________________________________________
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi

О взаиморасчетах между республиканским бюджетом и акционерным обществом "Павлодарский нефтеперерабатывающий завод"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1996 г. N 436
В целях снижения задолженности по платежам в бюджет и стабилизации финансового состояния акционерного общества "Павлодарский нефтеперерабатывающий завод" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение акима Павлодарской области и акционерного общества "Павлодарский нефтеперерабатывающий завод" о погашении задолженности по платежам в республиканский бюджет, образовавшейся по акционерному обществу "Павлодарский нефтеперерабатывающий завод" на 1 марта 1996 года, в сумме 976238 тыс. (девятьсот семьдесят шесть млн. двести тридцать восемь тыс.) тенге путем поставок им нефтепродуктов, произведенных из собственной нефти.
Акиму Павлодарской области рассмотреть возможность проведения аналогичного зачета по платежам в местный бюджет.
2. Министерству финансов Республики Казахстан произвести зачет задолженности между республиканским бюджетом и акционерным обществом "Павлодарский нефтеперерабатывающий завод", имеющим задолженность по платежам в республиканский бюджет, согласно прилагаемому перечню (приложение 1).
Зачесть указанные суммы в счет финансирования учреждений Министерства обороны Республики Казахстан и Государственного комитета Республики Казахстан по охране государственной границы в размере стоимости нефтепродуктов, получаемых в течение 1996 года.
Зачет задолженности произвести с отражением установленных сумм в доходной и расходной частях республиканского бюджета.
3. Утвердить график, цены и объем поставок нефтепродуктов, согласованные с акционерным обществом "Павлодарский нефтеперерабатывающий завод", для нужд Вооруженных Сил и Пограничных войск Республики Казахстан в счет погашения его задолженности по платежам в республиканский бюджет (приложение 2).
4. Согласиться с предложением Министерства финансов Республики Казахстан о не применении штрафных санкций к акционерному обществу "Павлодарский нефтеперерабатывающий завод" за просрочку платежей, указанных в пункте 1 настоящего постановления, на период поставки нефтепродуктов при условии соблюдения цен, объема и графика их
поставки.
В случае невыполнении вышеназванных условий штрафные санкции
применяются в порядке, установленном налоговым законодательством.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 апреля 1996 г. N 436
Задолженность по платежам в республиканский
бюджет акционерного общества "Павлодарский
нефтеперерабатывающий завод"по состоянию на
1 марта 1996 года, принимаемая к зачету с
учреждениями Министерства обороны Республики
Казахстан и Государственного комитета Республики
Казахстан по охране государственной границы в
счет поставок им нефтепродуктов
---------------------------------------------------------
N  !   Виды платежей    !   Сумма задолженности в
п/п !     в бюджет       !   республиканский бюджет,
!                    !   тыс. тенге
---------------------------------------------------------
1   Налог на добавленную
стоимость                   547969
2   Пеня за просрочку
налога на добавленную
стоимость                   86412
3   Акцизы                      245288
4   Подоходный налог с
юридических лиц             94686
5   Налог на имущество          -
6   Подоходный налог с
физических лиц              1883
Итого                       976238
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1996 г. N 436
Г Р А Ф И К
поставки нефтепродуктов акционерным обществом
"Павлодарский нефтеперерабатывающий завод"
в счет погашения задолженности по платежам
в республиканский бюджет по состоянию на
1 марта 1996 года для нужд Вооруженных Сил
и Пограничных войск Республики Казахстан
в течение 1996 года
--------------------------------------------------------------------
Сроки ! Автобензин  ! Дизтопливо  ! Авиатопливо !   Мазут     !Сумма,
пос-  !-------------------------------------------------------! тыс.
тавки !Кол- !Цена   !Кол- !Цена   !Кол- !Цена   !Кол- !Цена   !тенге
!во, т!за 1 т,!во, т!за 1 т,!во, т!за 1 т,!во, т!за 1 т,!
!     !тенге  !     !тенге  !     !тенге  !     !тенге  !
---------------------------------------------------------------------
Министерство обороны Республики Казахстан

Сәуiр     215   13500   225   9584  1175  11000   206  4518  18912
мамыр    2685   13500  3000   9584  1175  11000  4600  4518  98710
маусым   2685   13500  3000   9584  1175  11000  4600  4518  98710
шiлде    2685   13500  2700   9584  1175  11000              75052
тамыз    2685   13500  2700   9584  1175  11000  4600  4518  95835
қыркүйек 2685   13500  2700   9584  1175  11000  4600  4518  95835
қазан    4296   13500  4660   9584               6000  4518  129769
қараша   4296   13500  4660   9584               6000  4518  129769
желтоқсан4296   13500  4660   9584               6000  4518  129796
Жиыны   26528         28305        7050         36606       872361
2. Қазақстан Республикасының Шекара әскерлерi
Сәуiр
мамыр
маусым
шiлде     537   13500  500    9584               1100  4518   17011
тамыз     537   13500  500    9584               1100  4518   17012
қыркүйек  537   13500  500    9584               1100  4518   17012
қазан     537   13500  500    9584               1100  4518   17012
қараша    537   13500  500    9584               1300  4518   17915
желтоқсан 537   13500  500    9584               1300  4518   17915
Жиыны   3222         3000                      7000         103877
____________________________________________________________________
Барлығы 29750        31305                     43606        976238

Апрель  215   13500  225   9584    1175   11000   206   4518   18912
Май     2685  13500  3000  9584    1175   11000   4600  4518   98710
Июнь    2635  13500  3000  9584    1175   11000   4600  4518   98710
Июль    2685  13500  2700  9584    1175   11000                75052
Август  2685  13500  2700  9584    1175   11000   4600  4518   95835
Сентябрь2685  13500  2700  9584    1175   11000   4600  4518   95835
Октябрь 4296  13500  4660  9584                   6000  4518  129769
Ноябрь  4296  13500  4660  9584                   6000  4518  129769
Декабрь 4296  13500  4660  9584                   6000  4518  129769
Итого   26528        28305         7050           36606       872361
---------------------------------------------------------------------
Пограничные войска Республики Казахстан
Апрель
Май
Июнь
Июль    537   13500  500   9584                   1100  4518  17011
Август  537   13500  500   9584                   1100  4518  17012
Сентябрь537   13500  500   9584                   1100  4518  17012
Октябрь 537   13500  500   9584                   1100  4518  17012
Ноябрь  537   13500  500   9584                   1300  4518  17915
Декабрь 537   13500  500   9584                   1300  4518  17915
Итого   3222         3000                         7000        103877
---------------------------------------------------------------------
Всего   29750        31305                        43606       976238
---------------------------------------------------------------------