7. Энергия сақтаудың аймақтық Бағдарламаларын     Бағдарламалар
жасау
8. Мүдделi министрлiктермен және басқа да        Негiзгi бағыттар
орталық атқарушы органдармен, кәсiпорындармен
бiрлесiп энергия ресурстарын тиiмдi пайдалану
мәселелерiн шешу және оларды жүзеге асыру
жөнiндегi шаралар бойынша ғылыми-зерттеу және
тәжiрибе-конструкторлық жұмыстардың негiзгi
бағыттарын жасау
9. Энергобалансқа дәстүрлi емес энергия көзде.   Энергиякөмiр.
рiн тарту жөнiндегi бiрiншi кезектi шараларды    өнеркәсiпминi
жүзеге асыру                                     бойынша бұйрық
10. 1996-1998 жылдарға энергиясақтау техноло.    Жоспар-кестелер
гиялары мен түзiлiмдерiн өндiру жөнiндегi
кезектi шаралардың жоспар-кестесiн жасау
11. Өнiмнiң, тауарлардың, көрсетiлген қызмет.    Мемстандарт
тердiң және 1 шаршы метр құрылыс объектiлерiнiң  бекiткен
бiрлiгiне шығындалған энергияресурстарының       ведомстволық
өзiндiк шығынының нормаларын жасау               нормалар
12. 1996-97 жылдары энергия ресурстарды /жылу    Жоспар-кесте
энергиясы, су, газ/ пайдаланудың коммерциялық
есеп жүйесiн енгiзудiң жоспар-кестесiн әзiрлеу
13. Республиканың басым жобаларының тiзбесiн,    Бағдарлама
Жаңажол МПЗ құрылысын енгiзе отырып, жұмыс
iстеп жатқан кәсiпорындарда кездескен мұнай
газдарын кәдеге жарату бағдарламасын жасау
және оны жүзеге асыруды бастау
14. Металлургия және химия өнеркәсiбiндегi       Бағдарлама
жоғары температуралық технологиялардың екiншi
мәртелiк ресурстарын кәдеге жарату бағдарлама.
сын және оны жүзеге асырудың жоспар-кестесiн
жасау
___________________________________________________________________
Орындау   |       Жауапты орындаушылар         |
мерзiмi   |      және қоса орындаушылар        |   Ескерту
_______________|____________________________________|______________
1996 жылдың   Энергиякөмiрөнеркәсiпминi, Эконо.
II тоқсаны    микаминi, Әдiлетминi, облыстар мен
Алматы қаласының әкiмдерi
1996 жылғы    Экономикаминi
наурыз
1996 жылдың   Энергиякөмiрөнеркәсiпминi, Қаржы.   Үкiметтiң 1996
IV тоқсаны    минi, Экономикаминi, Әдiлетминi     жылғы 12 қаңтар.
дағы N 56 қау.
лысының 2 қосым.
шасына /т.92/
сәйкес
1996 жылғы    Экономикаминi, Кеден комитетi,
шiлде       Қаржыминi, Энергиякөмiрминi,
Әдiлетминi
1996 жылғы    Бағамеммонсаясаткомы, Энергиякөмiр.
қыркүйек    минi, Әдiлетминi, облыстар мен
Алматы қаласының әкiмдерi
1996 жылғы    Энергиякөмiрминi, Мұнайгазминi,
қазан       Өнеркәсiпсаудаминi, Бағамеммонсая.
саткомы
1996 жылдың   Мемстаткомы, Экономминi, Қаржыминi
III тоқсаны
1996 жылғы    Энергиякөмiрминi
маусым
1996 жылғы    Энергиякөмiрминi
қыркүйек
Энергиякөмiрминi
1996 жылғы    Мұнайгазминi, Мемкенқадағалаукомы
маусым
1996 жылғы    Құрылысминi
III тоқсан
1996 жылғы      - " -
II тоқсан
1996 жылғы    Мемстандарт
III тоқсан
1996 жылғы    Облыстардың және Алматы қаласының     Қостанай және
қыркүйек      әкiмдерi                             Солтүстiк
Қазақстан
облыстарының
тәжiрибесiн
пайдалану
1996 жылғы    Ғылымминi - Ғылым академиясы, мүдделi
желтоқсан    министрлiктер
1996 жылғы    Энергиякөмiрөнеркәсiпминi             Энергиякөмiр.
өнеркәсiпминi-
нiң 1995 жыл
қабылдаған
бағдарламасы
бойынша
1996 жылғы    Өнеркәсiпсаудаминi, Көлiккомминi,     Энергия үнемдеу
II тоқсан    Құрылысминi, Энергиякөмiрминi,        ведомстволық
облыстар және Алматы қаласының        бағдарламалар
әкiмдерi                              негiзiнде
1997 жылғы    Өнеркәсiпсаудаминi, Құрылысминi,
II тоқсаны    Көлiккомминi, Мұнайгазминi,
Энергиякөмiрөнеркәсiпминi,
Мемстандарт
1996 жылғы    Облыстардың және Алматы қаласының     Коммуналды
II тоқсан    әкiмдерi, Энергиякөмiрминi, Мұнай.    тұрмыстық
газминi, Өнеркәсiпсаудаминi,          тұтынулары.
Құрылысминi                           мен бюджет
ұйымдары
1996 жылдың   Мұнайгазминi, Экономикаминi
желтоқсаны
1996 жылдың   Өнеркәсiпсаудаминi
желтоқсаны

7. Разработать       Программы    сентябрь Акимы        Использовать
региональные                   1996 г.  областей и   опыт
программы                               г. Алматы    Кустанайской
энергосбережения                                     и Северо-
Казахстанской
областей
8. Разработать       Основные     декабрь  Миннауки -
совместно с       направления  1996 г.  Академия
заинтересованными                       наук,
министерствами и                        заинтересованные
иными центральными                      министерства
исполнительными
органами,
предприятиями
основные направления
научно-исследовательских
и опытно-конструкторских
работ по решению
проблем эффективного
использования
энергоресурсов и
меры по их реализации
9. Осуществить       Приказ по    сентябрь Минэнерго-     По принятой
первоочередные    Минэнерго-   1996 г.  угольпром      программе
мероприятия по    угольпрому                           Минэнерго-
вовлечению в                                           угольпрома
энергобаланс                                           1995 года
нетрадиционных
источников энергии
10.Разработать       Планы-графики    II   Минпромторг,   На основе
планы-графики                   квартал Минстрой,      ведомствен-
первоочередных                  1996 г. Минкомтранс,   ных прог-
мероприятий на                          Минэнерго-     рамм
1996-1998 годы по                       угольпром,     энергосбе-
внедрению                               акимы областей режения
энергосберегающих                       и г. Алматы
технологий и
процессов
11.Разработать нормы  Ведомственные   II   Минпромторг,
удельного расхода  нормы,       квартал Минстрой,
энергоресурсов на  утвержденные 1997 г. Минкомтранс,
единицу продукции, Госстандартом        Миннефтегаз-
товаров, услуг и                        пром, Минэнерго-
1 м2 объектов                           угольпром,
строительства                           Госстандарт
12.Разработать планы- План-график     II   Акимы областей По комму-
графики на 1996-                квартал и г.Алматы,    нально-
1997 годы внедрения             1996 г. Минэнерго-     бытовым
систем коммерческого                    угольпром,     потребите-
учета использования                     Миннефтегаз-   лям и бюд-
энергоресурсов                          пром, Минпром- жетным
(тепловая энергия,                      торг, Минстрой организа-
вода, газ)                                             циям
13.Разработать и     Программа    декабрь  Миннефтегаз-
начать осущест-                1996 г.  пром, Минэкономики
вление программы
утилизации попутных
нефтяных газов на
действующих
предприятиях с
включением в
перечень
приоритетных
проектов республики
строительство
Ново-Жанажольского
ГПЗ
14.Разработать       То же        декабрь  Минпромторг
программу                      1996 г.
утилизации
вторичных ресурсов
от высокотемпературных
технологий в
металлургической
и химической
промышленности
и план-график ее
реализации