Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 3 мамыр N 555
"Қазақстан Республикасы Экономика министрлiгiнiң мәселелерi"
туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы
N 1807
P951807_
қаулысына сәйкес қаулы етемiн:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң қоса
берiлiп отырған тiзбеге сәйкес күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 3 мамырдағы
N 555 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған кейбiр
шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1. "Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi жанындағы Баға комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 13 шiлдедегi N 601 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 27, 340-бап).
2. "Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi жанындағы Шетелдiк инвестициялар жөнiндегi ұлттық агенттiгi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 4 қаңтардағы N 19 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 1, 7-бап).
3. "Сәулет-қала құрылысы құжаттамаларын сараптау мәселелерi жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 8 желтоқсандағы N 1395 қаулысының 9-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 47, 517-бап).
4. "Бiлiктiлiктi арттыру және мамандарды қайта даярлау мемлекеттiк институттарының, факультеттерi мен орталықтарының әдiстемелiк қызметiн үйлестiру жөнiндегi ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 наурыздағы N 236 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 8, 92-бап).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 1996 г. N 555
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1807 P951807_ "Вопросы Министерства экономики Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 мая 1996 г. N 555
П Е Р Е Ч Е Н Ь
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июля 1993 г. N 601 "Вопросы Комитета цен при Министерстве экономики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 27, ст. 340).
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 января 1994 г. N 19 "Об утверждении Положения о Национальном агентстве по иностранным инвестициям при Министерстве экономики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 1, ст. 7).
3. Пункт 9 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 декабря 1994 г. N 1395 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам экспертизы архитектурно-градостроительной документации" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 47, ст. 517).
4. Пункт 3 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1995 г. N 236 "О Межведомственной комиссии по координации методической деятельности государственных институтов, факультетов и центров повышения квалификации и переподготовки специалистов" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 8, ст. 92).