Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 13 мамыр N 592
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң аппаратына әкiмшiлiк үйлерiн, мейманханаларды иелену, пайдалану және иелiк ету құқықтарымен беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 қаңтардағы N 28 қаулысының;
"Қазақстан Республикасы Үкiметi Аппаратының Республикалық мемлекеттiк өндiрiстiк-пайдалану кәсiпорны туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 1 ақпандағы N 139 қаулысының;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 қаңтардағы N 28 қаулысына толықтырулар мен өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 29 сәуiрдегi N 526 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1996 г. N 592
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 1996 г. N 28 "О передаче административных зданий, гостиниц Аппарату Правительства Республики Казахстан на правах владения, пользования и распоряжения";
постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 1996 г. N 139 "О республиканском государственном производственно-эксплуатационном предприятии Аппарата Правительства Республики Казахстан";
постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1996 г. N 526 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 1996 г. N 28".
Премьер-Министр
Республики Казахстан