Кеден Одағы елдерiмен сыртқы сауда жөнiндегi статистикалық есептiлiк нысандары туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 5 маусым N 694. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Кеден Одағының құрылуына байланысты және кеден Одағын құру жағдайындағы Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң арасындағы экспорт-импорт операцияларын статистикалық байқау үйлесiмдiлiгi жөнiндегi Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы Статистика комитетiнiң ұсынымдарын ескере отырып, Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Кеден Одағы елдерiнiң арасындағы сыртқы сауда операцияларын статистикалық байқау үшiн шаруашылық жүргiзушi субъектiлерге Кеден Одағының құрылуы аяқталған сәттен бастап сыртқы сауда жөнiнде 1, 2-қосымшаларға сәйкес статистикалық есептiлiк нысаны мен Кеден Одағы елдерi аумағынан шығатын және осы аумақтар шегiнде араласатын тауарларға қатысты кеден процедураларын алып тастау енгiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Кеден Одағы елдерiмен сыртқы сауда жөнiндегi статистикалық есептiлiктiң аталған нысандарына сәйкес статистикалық көрсеткiштердi жинау және өңдеудi 1996 жылға көзделген қаражат шегiнде ұйымдастырсын.
3. Сыртқы сауда операциясын жүзеге асырушы заңды тұлғалар Кеден Одағы елдерiмен сыртқы сауда жөнiндегi статистикалық есептiлiктiң аталған нысандарының енгiзiлген сәтiнен бастап Кеден Одағы елдерi аумағынан шығатын және осы аумақтар шегiнде араласатын тауарларға қатысты ақпаратты статистика органдарына дер кезiнде ұсынуды қамтамасыз етсiн.
Заңды тұлғалар Кеден Одағы елдерiмен сыртқы сауда жөнiндегi статистикалық есептiлiктi белгiленген заң тәртiбiмен дер кезiнде және сапалы ұсынуға жауапкершiлiкте болады.
4. Қазақстан Республикасының қаржы министрлiгi 1997 жылға арналған бюджеттi қалыптастыру кезiнде Кеден Одағы елдерiмен сыртқы сауда жөнiндегi статистикалық есептiлiк мәлiметтерiн жинау және өңдеудi қаржыландыруды көздесiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 5 маусымдағы
N 694 қаулысына
1-қосымша
Тауарларды Кеден Одағы елдерiне әкету туралы есеп
___________________________________________________________________
Жөнелтушi                  N          |  Әкету      |  Кезең
|             |
Тiркеу N                              |             |
___________________________________________________________________
Сыртқы сауда операцияларына     N     |Тағайындалған| Тағайындалған
делдалдық жөнiндегi агенттiк          |       ел    |    ел коды
|             |
Тiркеу N                              |             |
___________________________________________________________________
Тасымалдау түрi                       | Берiп тұру  |   Мәмiле
|  жағдайы    |  сипаты
___________________________________________________________________
|  Тауар      | Тауар коды
___________________________________________________________________
|Жалпы салмағы|Таза салмағы
|     (кг)    |    (кг)
___________________________________________________________________
| Қосымша өлшем бiрлiгi
___________________________________________________________________
|  Статистикалық құны
___________________________________________________________________
| Ұлттық      |    АҚШ
| валюта бiр. |  доллары
___________________________________________________________________
Ескерту. Толтырылған бланк ай сайын есептiлiк кезеңiнен кейiнгi 5-шi жұмыс күнi статистика органдарына жiберiледi.
Бланктiң толтырылған орны мен күнi
Басшының қолы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 5 маусымдағы
N 694 қаулысына
2-қосымша
Тауарларды Кеден Одағы елдерiне әкелу туралы есеп
___________________________________________________________________
Алушы                  N         |  Әкелу       |   Кезең
|              |
Тiркеу  N                        |              |
___________________________________________________________________
Сыртқы сауда операцияларына   N  | Жiберетiн    | Жiберетiн
делдалдық жөнiндегi агенттiк     |     ел       |  ел коды
|              |
Тiркеу N                         |              |
___________________________________________________________________
Тасымалдау түрi                  | Берiп тұру   |  Мәмiле
|  жағдайы     |  сипаты
___________________________________________________________________
|  Тауар       | Тауар коды
___________________________________________________________________
|Жалпы салмағы |Таза салмағы
|     (кг)     |    (кг)
___________________________________________________________________
| Қосымша өлшем бiрлiгi
__________________________________________________________________
| Статистикалық құны
__________________________________________________________________
| Ұлттық валюта|   АҚШ
|    бiр.      |  доллары
__________________________________________________________________
Ескерту: Толтырылған бланк ай сайын есептiлiк кезеңiнен кейiнгi 5-шi жұмыс күнi статистика органдарына жiберiледi.
Бланктiң толтырылған орны мен күнi
Басшының қолы

О формах статистической отчетности по внешней торговле со странами Таможенного союза
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 1996 г. N 694. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
В связи с образованием Таможенного союза и с учетом рекомендаций Статистического комитета Содружества Независимых Государств по гармонизации статистического наблюдения за экспортно-импортными операциями между государствами - участниками Содружества Независимых Государств в условиях создания таможенного союза Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Для статистического наблюдения за внешнеторговыми операциями между странами Таможенного союза ввести формы статистической отчетности по внешней торговле для хозяйствующих субъектов согласно приложениям 1, 2 с момента завершения формирования Таможенного союза и отмены таможенных процедур в отношении товаров, происходящих с территории стран Таможенного союза и перемещаемых в пределах этих территорий.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по статистике и анализу организовать сбор и обработку статистических показателей согласно указанным формам статистической отчетности по внешней торговле со странами Таможенного союза в пределах предусмотренных на 1996 год средств.
3. Юридическим лицам, осуществляющим внешнеторговые операции, с момента ввода указанных форм статистической отчетности по внешней торговле со странами Таможенного союза обеспечить своевременное представление в органы статистики информации в отношении товаров, происходящих с территории стран Таможенного союза и перемещаемых в пределах этих территорий.
Юридические лица несут ответственность за своевременное и качественное представление статистической отчетности по внешней торговле со странами Таможенного союза в установленном законодательством порядке.
4. Министерству финансов Республики Казахстан при формировании бюджета на 1997 год предусмотреть финансирование сбора и обработки данных статистической отчетности по внешней торговле со странами Таможенного союза.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 июня 1996 г. N 694
Отчет о вывозе товаров в страны
Таможенного союза
--------------------------------------------------------------------
Отправитель                  N    !    Вывоз      !   Период
!               !
!               !
Регистрационный номер       от    !               !
--------------------------------------------------------------------
Агент по посредническим      N    !    Страна     !   Код страны
внешнеторговым операциям          !  назначения   !   назначения
!               !
Регистрационный номер       от    !               !
--------------------------------------------------------------------
Вид транспортировки               !   Условия     !   Характер
!   поставки    !   сделки
--------------------------------------------------------------------
!   Товар       !   Код товара
--------------------------------------------------------------------
!   Вес брутто  !   Вес нетто
!   (кг)        !   (кг)
--------------------------------------------------------------------
!   Дополнительная единица
!         измерения
--------------------------------------------------------------------
!   Статистическая стоимость
--------------------------------------------------------------------
!   Единица     !   долларов
!   национальной!     США
!   валюты      !
--------------------------------------------------------------------
Примечание. Заполненный бланк ежемесячно направляется на 5-ый
рабочий день после отчетного периода в статистические
органы.
Место и дата заполнения бланка
Подпись руководителя
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 июня 1996 г. N 694
Отчет о ввозе товаров из стран
Таможенного союза
-------------------------------------------------------------------
Получатель                 N     !    Ввоз       !   Период
!               !
!               !
Регистрационный номер     от     !               !
-------------------------------------------------------------------
Агент по посредническим    N     !   Страна      !   Код страны
внешнеторговым операциям         !   отправления !   отправления
!               !
Регистрационный номер     от     !               !
-------------------------------------------------------------------
Вид транспортировки              !   Условия     !   Характер
!   поставки    !   сделки
-------------------------------------------------------------------
!   Товар       !   Код товара
-------------------------------------------------------------------
!   Вес брутто  !   Вес нетто
!   (кг)        !   (кг)
-------------------------------------------------------------------
!   Дополнительная единица
!        измерения
-------------------------------------------------------------------
!   Статистическая стоимость
-------------------------------------------------------------------
!   Единица     !   долларов
!   национальной!     США
!   валюты      !
-------------------------------------------------------------------
Примечание. Заполненный бланк ежемесячно направляется на 5-ый
рабочий день после отчетного периода в статистические
органы.
Место и дата заполнения бланка
Подпись руководителя