"Екiбастұзкөмiр" мемлекеттiк акционерлiк қоғамының бюджетпен өзара есеп айырысуы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 2 шiлде N 839
Жылу-энергетикалық кешенiнiң жұмысын тұрақтандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Екiбастұзкөмiр" мемлекеттiк акционерлiк қоғамының республикалық бюджет алдындағы 418 /төрт жүз он сегiз/ млн. теңге, оның iшiнде экономиканы жаңғырту қорына аударым жасау бойынша - 206 /екi жүз алты/ млн, теңге және тiркелген ренталық төлемдерге - 212 /екi жүз он екi/ млн. теңге берешегiне республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мекемелердiң "Алматыэнерго" аумақтық мемлекеттiк кәсiпорны және "Алматықалажылукоммунэнерго" акционерлiк қоғамы алдындағы қосымшаға сәйкес электр және жылу энергия берген берешегiнiң өтеу есебiне есептеу жүргiзсiн.
Қазақстан Республикасы Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгiнiң "Екiбастұзкөмiр" мемлекеттiк акционерлiк қоғамының "Алматыэнерго" аумақтық мемлекеттiк кәсiпорнына келiсiлген кесте және баға бойынша жiберген көмiрiн республикалық бюджетке есепке алу
төлемiнiң есебiне жүзеге асыру ұсынысы қабылдансын.
2. Көрсетiлген есепке алу 1996 жылға арналған республикалық
бюджеттiң /бiрiншi жарты жылдығы/ кiрiсi мен шығысы бөлiгiнде
көрсетiле отырып жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 2 шiлдедегi
N 839 қаулысына
қосымша
Жылу және электр энергиясына берешегi бойынша есеп
айырысу жүргiзiлетiн республикалық бюджет мекемелерiнiң
ТIЗБЕСI
/мың теңге/
___________________________________________________________________
|          Оның iшiнде
|________________________________
Барлығы                 |"Алматыэнерго"|"Алматықалажылу.
|      АМҚ     |коммунэнерго" АҚ
__________________________________|______________|_________________
Қазақстан Республикасының   666                         666
Бас прокуратурасы
Қазақстан Республикасының  20000         2329         17671
Мемлекеттiк тергеу
комитетi
Қазақстан Республикасының   9628          833          8795
Әдiлет министрлiгi
Қазақстан Республикасының     61                         61
Жекешелендiру жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi
Қазақстан Республикасының   1091                       1091
Статистика және талдау
жөнiндегi мемлекеттiк
комитетi
Қазақстан Республикасының  136457       16458          119999
Бiлiм министрлiгi
Қазақстан Республикасының   77262       48317           28945
Денсаулық сақтау
министрлiгi

О взаиморасчетах с бюджетом Государственного акционерного общества "Экибастузкомир"
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 2 июля 1996 г. N 839
В целях стабилизации работы топливно-энергетического комплекса Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан произвести зачет задолженности Государственного акционерного общества "Экибастузкомир" перед республиканским бюджетом в сумме 418 (четыреста восемнадцать) млн.тенге, в том числе по отчислениям в фонд преобразования экономики - 206 (двести шесть) млн.тенге и фиксированным рентным платежам - 212 (двести двенадцать) млн.тенге в счет погашения задолженности учреждений, финансируемых из республиканского бюджета, перед региональным государственным предприятием "Алматыэнерго" и акционерным обществом "Алматыгортеплокоммунэнерго" за отпущенную электрическую и тепловую энергию согласно приложению.
Согласиться с предложением Министерства энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан осуществить в счет зачитываемых платежей в республиканский бюджет поставку угля Государственным акционерным обществом "Экибастузкомир" региональному государственному предприятию "Алматыэнерго" по согласованному графику и ценам.
2. Указанный зачет произвести с отражением в доходной и расходной частях республиканского бюджета на 1996 год (первое полугодие).
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 2 июля 1996 г. N 839
П е р е ч е н ь
республиканских бюджетных учреждений,
по которым осуществляется зачет
задолженности за тепло- и электроэнергию
(тыс.тенге)
_______________________________________________________________
|      |   В том числе
|Всего |----------|------------
|      |РГП "Алма-|АО "Алматы-
|      |тыэнерго  |гортеплоком-
|      |          |мунэнерго
________________________________|______|__________|____________
Генеральная прокуратура
Республики Казахстан               666                 666
Государственный следственный
комитет Республики Казахстан     20000      2329     17671
Министерство юстиции
Республики Казахстан              9628       833      8795
Государственный комитет Респуб-
лики Казахстан по приватизации      61                  61
Государственный комитет
Республики Казахстан по
статистике и анализу              1091                1091
Министерство народного образо-
вания Республики Казахстан      136457     16458    119999
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан             77262     48317     28945
Казахский государственный
Национальный университет

Әль-Фараби атындағы Қазақ   21958        3520           18438
мемлекеттiк ұлттық универ.
ситетi
Қазақстан Республикасының     173         173
Жастар iсi, туризм және
спорт министрлiгi
Қазақстан Республикасы       4402                        4402
Президентiнiң Iс
басқармасы
Қазақстан Республикасының    6845         143            6702
Экономика министрлiгi
Қазақстан Республикасының   11907        9605            2302
Ғылым министрлiгi - Ғылым
академиясы
Қазақстан Республикасының    6925        6000            925
Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi
Қазақстан Республикасының   10289        5612            4677
Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi
Қазақстан Республикасының    6055        5305             750
Iшкi әскерлер бас
басқармасы
Қазақстан Республикасының     136                         136
Казгидромет бiрiккен
мамандандырылған орталығы
Қазақстан Республикасының   67720       67720
Қорғаныс министрлiгi
Қазақстан Республикасы        540         40              500
Үкiметi жанындағы Архивтер
мен құжаттама бас
басқармасы
Қазақстан Республикасы      33626                       33626
Президентiнiң Iс басқарма.
сының медициналық орталығы
Қазақстан Республикасы       2259                        2259
Үкiметi жанындағы Мемқызмет.
шiлердi қайта даярлау және
бiлiктiлiгiн көтеру институты
ЖИЫНТЫҒЫ:              418000        166055        251945

им.Аль-Фараби                    21958      3520     18438
Министерство по делам молодежи,
туризма и спорта Республики
Казахстан                          173       173
Управление Делами Президента
Республики Казахстан              4402                4402
Министерство экономики
Республики Казахстан              6845       143      6702
Министерство науки - Академия
наук Республики Казахстан        11907      9605      2302
Министерство транспорта и комму-
никаций Республики Казахстан      6925      6000       925
Комитет национальной безопас-
ности Республики Казахстан       10289      5612      4677
Главное управление внутренних
войск Республики Казахстан        6055      5305       750
Объединенный специализированный
центр Казгидромета Республики
Казахстан                          136                 136
Министерство обороны
Республики Казахстан             67720     67720
Главное управление архивами
и документацией при Прави-
тельстве Республики Казахстан      540        40       500
Медицинский центр Управления
Делами Президента Республики
Казахстан                        33626               33626
Институт переподготовки и повы-
шения квалификации госслужащих
при Правительстве Республики
Казахстан                         2259                2259
И т о г о:            418000    166055    251945