Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 шiлдедегi N 974 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 11 шiлде N 891. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.31. N 1747 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан  Республикасында өндiрiлетiн акциздеуге жататын
тауарларға және құмар ойындар бизнесiне арналған акциздердiң
ставкалары туралы"  Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995
жылғы 14 шiлдедегi N 974 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1995 ж., N 24, 281-бап) қосымшасына мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
"Жанар май" жолы бойынша "5" саны "8" санымен алмастырылсын.
2. Осы қаулы 1996 жылғы 15 шiлдеден бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1995 г. N 974
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 1996 г. N 891. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 декабря 1996 г. N 1747. ~P961747
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в приложение к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1995 г. N 974 P950974_"О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан, и игорный бизнес" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 281) следующее изменение:
по строке "Дизельное топливо" цифру "5" заменить цифрой "8".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 15 июля 1996 года.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан