Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 2 сәуiрдегi N 309 қаулысына өзгертулер енгiзу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 12 шiлде N 899
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ күшiн жойды - ҚРҮ-нiң 1997.07.03. N 1053
қаулысымен. P971053_
2. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"1993 жылы зейнетақыны арттыру мен индекстеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 22 сәуiрдегi N 325 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 26, 328-бап).
"Зейнеткерлердi материалдық жағынан қолдау жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 12 шiлдедегi N 591 қаулысы /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993ж, N 26, 328-бап/.
3. "1994 жылғы 1 қазаннан бастап бұрын тағайындалған
зейнетақыларды қайта есептеудi жүргiзудi ұйымдастыру туралы"
Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
алқасының 1994 жылғы 23 қыркүйектегi N 5 қаулысының күшi жойылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
орынбасары

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 апреля 1992 г. N 309 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 1996 г. N 899
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 3 июля 1997 г. N 1053 P971053_ )
2. Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 апреля 1993 г. N 325 "О повышении и индексации пенсий в 1993 году" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 13, ст.167);
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 июля 1993 г. N 591 "О дополнительных мерах по материальной поддержке пенсионеров" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 26, ст. 328).
3. Отменить постановление коллегии Министерства социальной защиты населения Республики Казахстан от 23 сентября 1994 г. N 5 "Об организации проведения перерасчета ранее назначенных пенсий с 1 октября 1994 года".
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан