Бюджеттiк борыштар бойынша есептеме жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 12 тамыз N 991
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 маусымдағы N 832 қаулысын жүзеге асыру, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерiнiң базасында табиғи тасты өндiру мен өңдеу жөнiндегi өндiрiстi ұйымдастыруға арналған инвестициялық кредиттiң екiншi кезегiнiң қаржыландыруы уақытында ашылуы және кредиттеудiң бiрiншi кезеңi жөнiндегi Үкiмет кепiлдiгiн ресiмдеу үшiн төленетiн төлемдер бойынша iшкi iстер министрлiгiнiң берешегiн жою мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
республикалық бюджет пен кредиттеудiң бiрiншi кезеңi жөнiндегi Үкiмет кепiлдiгiн ресiмдеу үшiн республикалық бюджетке берешегi бар Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi арасындағы 13452 мың (он үш миллион төрт жүз елу екi мың) теңге сомасындағы қарызға бiржолғы есептеме жүргiзсiн;
аталған соманы республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсете отырып Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерiн қаржыландыру есебiне есептесiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О проведении зачета по бюджетным долгам
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 12 августа 1996 г. N 991
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 16 июня 1996 г. N 832, своевременного открытия финансирования второй очереди инвестиционного кредита для организации производства по добыче и переработке природного камня на базе учреждений уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан и ликвидации задолженности Министерства внутренних дел Республики Казахстан по оплате за оформление Правительственной гарантии по первому этапу кредитования Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Министерству финансов Республики Казахстан:
произвести разовый зачет задолженности в сумме 13452 (тринадцать миллионов четыреста пятьдесят две) тысячи тенге между республиканским бюджетом и Министерством внутренних дел Республики Казахстан, имеющим задолженность в республиканский бюджет за оформление Правительственной гарантии по первому этапу кредитования;
зачесть указанную сумму в счет финансирования учреждений уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан с отражением ее в доходной и расходной частях республиканского бюджета.
Премьер-Министр
Республики Казахстан