Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1790 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 12 тамыз N 994. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.18. N 1552 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық
комиссиясының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1790 қаулысына мынадай өзгерту
енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген "Қазақстан Республикасы Бағалы
қағаздар жөнiндегi  ұлттық  комиссиясының құрылымы" атты қосымшасы
қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда берiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 12 тамыздағы
N 994 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi
ұлттық комиссиясының
құрылымы
Төраға
Комиссия мүшелерi
Атқарушы аппарат
Бағалы қағаздар эмиссиясын тiркеу және бақылау басқармасы
Бағалы қағаздар нарығы кәсiпқой қатысушыларының қызметiн реттеу
басқармасы
Бағалы қағаздар нарығын құқықтық қамтамасыз ету басқармасы
Сараптау талдау басқармасы
Атқарушы аппараттың жұмысын ұйымдастыру басқармасы
Төлем жүйесiнiң қызметiн реттеу бөлiмi
Қаржы бөлiмi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 1996 г. N 994. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 18 декабря 1996 г. N 1552 ~P961552.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1790 P951790_ "О структуре Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам" следующее изменение:
приложение "Структура Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам", утвержденное названным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 12 августа 1996 г. N 994
Структура
Национальной комиссии Республики Казахстан
Председатель
Члены комиссии
Исполнительный аппарат
Управление регистрации и контроля эмиссии ценных бумаг
Управление регулирования деятельности профессиональных
участников рынка ценных бумаг
Управление правового обеспечения рынка ценных бумаг
Экспертно-аналитическое управление
Управление организации работы исполнительного аппарата
Отдел регулирования деятельности платежной системы
Финансовый отдел