Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 шiлдедегi N 854 қаулысына толықтырулар мен өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 20 тамыз N 1035
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
"Алматыэнерго" Алматы энергетика және электрлендiру өндiрiстiк бiрлестiгiнiң кәсiпорындарын жекешелендiрудiң тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 шiлдедегi N 854 қаулысына толықтырулар мен өзгертулер енгiзiлсiн:
қаулының тақырыбы "және Алматы облысының энергетика
кәсiпорындары" деген сөздерiмен толықтырылсын;
кiрiспедегi және 1, 2, 3-тармақтардағы "Алматы қаласындағы"
сөздерiнен кейiн "және Алматы облысындағы" деген сөздермен
толықтырылсын;
3-тармақтағы "31 шiлдесiнен" сөздерi "15 қыркүйегiнен" деген
сөздермен ауыстырылсын;
аталған қаулыға қосымша "Мүлкi мүлiктiк кешен ретiнде сатуға
жататын "Алматыэнерго" кәсiпорындарының тiзбесi" мыналармен
толықтырылсын:
9. Есiк электр желiлерi кәсiпорны
10. "Алматыэнергоремонт" өнеркәсiптiк-жөндеу кәсiпорны
11. Алматы жылыжай комбинаты*
12. Қапшағай суэлектростанциясы
13. Әлеуметтiк сала объектiлерi*
*Сатып алушының Меншiк иесiмен келiсiмi бойынша
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1996 г. N 854
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 г. N 1035
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1996 г. N 854 P960854_ "О порядке приватизации предприятий Алматинского производственного объединения энергетики и электрификации "Алматыэнерго" следующие дополнения и изменение:
название постановления дополнить словами "и предприятий
энергетики Алматинской области";
в преамбуле и пунктах 1, 2, 3 после слов "г. Алматы" дополнить
словами "и Алматинской области";
в пункте 3 слова "31 июля" заменить словами "15 сентября";
приложение "Перечень предприятий "Алматыэнерго", имущество
которых подлежит продаже как имущественный комплекс" к названному
постановлению дополнить:
9.  Есикское предприятие электросетей
10. Промышленно-ремонтное предприятие "Алматыэнергоремонт"
11. Алматинский тепличный комбинат
<*>
12. Капчагайская гидроэлектростанция
13. Объекты социальной сферы
<*>
Сноска. По согласованию Покупателя с Собственником.
Премьер-Министр
Республики Казахстан