Әлеуметтiк-еңбек қатынастарын реттеу жөнiндегi Республикалық үшжақты комиссиядағы Үкiмет өкiлдерiнiң құрамына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 30 қыркүйек N 1194. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.12.21. N 1305 қаулысымен. ~P981305
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Әлеуметтiк-еңбек қатынастарын реттеу жөнiндегi республикалық үшжақты комиссияның құрамына Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң өкiлдерiн тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 23 желтоқсандағы N 1452 P941452_ қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 48, 545-құжат) бекiтiлген әлеуметтiк-еңбек қатынастарын реттеу жөнiндегi Республикалық үшжақты комиссиядағы Үкiмет өкiлдерiнiң құрамына
мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
1. Әлеуметтiк-еңбек қатынастарын реттеу жөнiндегi Республикалық
үшжақты комиссиядағы Қазақстан Республикасының үкiметi өкiлдерiнiң
құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Штойк Г.Г.          - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
орынбасары
Велимухаметов М.М.  - Қазақстан Республикасы Халықты әлеуметтiк
қорғау министрiнiң орынбасары
Кетебаев М.К.       - Қазақстан Республикасы Экономика
министрiнiң орынбасары
Құрманғалиев С.Ш.   - Қазақстан Республикасының Баға және
монополияға қарсы саясат жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi төрағасының орынбасары
Раханов М.С.        - Қазақстан Республикасының Жекешелендiру
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi төрағасының
орынбасары
Тоқсейiтов Р.Қ.     - Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң
орынбасары
Төтенов Б.В.        - Қазақстан Республикасы Еңбек министрiнiң
орынбасары
2. Аталған комиссияның құрамынан:
Н.Қ. Есенғарин, М.К. Құсымжанов, Ж.Ж. Мұқашев, Н.В. Радостовец,
К.М. Смағұлов шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в состав представителей Правительства в Республиканской трехсторонней комиссии по регулированию социально-трудовых отношений
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1996 г. N 1194. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 декабря 1998 г. N 1305 ~P981305.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести следующие изменения в состав представителей Правительства в Республиканской трехсторонней комиссии по регулированию социально-трудовых отношений, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 декабря 1994 г. N 1452 P941452_ "О назначении представителей Правительства Республики Казахстан в состав Республиканской трехсторонней комиссии
по регулированию социально-трудовых отношений" (САПП Республики
Казахстан, 1994 г., N 48, ст. 545):
1. Ввести в состав Республиканской трехсторонней комиссии по
регулированию социально-трудовых отношений представителями
Правительства Республики Казахстан:
Штойка Г.Г.                - Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан
Велимухаметова М.М.        - заместителя Министра социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Кетебаева М.К.             - заместителя Министра экономики
Республики Казахстан
Курмангалиева С.Ш.         - заместителя Председателя
Государственного комитета
Республики Казахстан по ценовой
и антимонопольной политике
Раханова М.С.              - заместителя Председателя
Государственного комитета
Республики Казахстан по
приватизации
Токсеитова Р.К.            - заместителя Министра финансов
Республики Казахстан
Тутенова Б.В.              - заместителя Министра труда
Республики Казахстан
2. Вывести из состава данной комиссии:
Исингарина Н.К., Кусымжанова М.К., Мукашева Ж.Д.,
Радостовца Н.В., Смагулова К.М.
Премьер-Министр
Республики Казахстан