Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 тамыздағы N 1109 қаулысының 2-тармағы күшiн жоғалтқан деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 2 қазан N 1213
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының 1996 жылғы 21 маусымдағы шешiмiне байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Салық заңдарын бұзғаны үшiн қарастырылған санкциялардың (айыппұлдар мен өсiмдер) күшiн жою туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 тамыздағы N 1109 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 28, 334-құжат) 2-тармағының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу пункта 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 августа 1995 г. N 1109
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 1996 г. N 1213
В связи с решением Верховного Суда Республики Казахстан от 21 июня 1996 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу пункт 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 августа 1995 г. N 1109 P951109_ "Об отмене санкций (штрафов и пени), предусмотренных за нарушение налогового законодательства" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 28, ст.334).
Премьер-Министр
Республики Казахстан