"Фосфохим" және "Петропавл шағын литражды двигательдер заводы" акционерлiк қоғамдарын тарату мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 30 қазан N 1309
"Фосфохим" және "Петропавл шағын литражды двигательдер заводы" акционерлiк қоғамдарының өндiрiсi мен өнiм шығаруы экономикалық жағынан мақсатқа сай келмейтiндiгiн және олардың көп мөлшерде кредиттiк берешектерiн ескере отырып Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi:
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiнен "Фосфохим" және "Петропавл шағын литражды двигательдер заводы" акционерлiк қоғамдарының мемлекеттiк акциялар пакетiне иелiк ету, пайдалану және басқару құқығын қайтарып алсын;
"Шаруашылық серiктестiктерi туралы" Қазақстан Республикасы
Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығының 65-бабына сәйкес аталған
акционерлiк қоғамдарды жалпы жиналыстарда тарату туралы мәселелердi
шешсiн.
2."Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12
мамырдағы N 656 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 19 қыркүйектегi N 1145
қаулысының 2-тармағының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

Вопросы ликвидации акционерных обществ "Фосфохим" и "Петропавловский завод малолитражных двигателей"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1996 г. N 1309
Учитывая экономическую нецелесообразность производства и выпуска продукции акционерных обществ АО "Фосфохим" (г. Алга, Актюбинская область) и АО "Петропавловский завод малолитражных двигателей" (Северо-Казахстанская область) и большую их кредиторскую задолженность, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом:
отозвать у государственного Реабилитационного банка Республики Казахстан право владения, пользования и управления государственными пакетами акций акционерных обществ "Фосфохим" и "Петропавловский завод малолитражных двигателей";
в соответствии со статьей 65 Указа Президента Республики
Казахстан, имеющего силу Закона, "О хозяйственных товариществах"
решить вопрос о ликвидации на общих собраниях указанных акционерных
обществ.
2. Признать утратившим силу пункт 2 постановления Правительства
Республики Казахстан от 19 сентября 1996 г. N 1145
P961145_
"О
внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики
Казахстан от 12 мая 1995 г. N 656".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан