Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 4 қазандағы N 1300 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 1 қараша N 1334
Қазақстан Республикасы мен Америка Құрама Штаттары арасындағы 1993 жылғы 13 желтоқсандағы құрлықаралық баллистикалық ракеталардың шахталық ұшыру қондырғыларын құрту, авариялық жағдайлардың зардаптарын жою және ядролық қарудың тарауын болдырмауға қатысты келiсiмнiң уақтылы орындалуын қамтамасыз ету мақсатында, ынтымақтастықты келiсiмнiң уақтылы орындалуын қамтамасыз ету мақсатында, ынтымақтастықты дамыту және бұрынғы қорғаныс кәсiпорындары мен объектiлерiн конверсиялау үшiн Нанна-Лугара қорынан кепiлдiк алған конверсиялық жобаларды жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы мен Америка Құрама Штаттары арасындағы
құрлықаралық баллистикалық ракеталардың шахталық ұшыру қондырғыларын
құрту, авариялық жағдайлардың зардаптарын жою және ядролық қаруды
таратуды болдырмауға қатысты келiсiмдi жүзеге асыру туралы"
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 4 қазандағы
N 1300 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақта "Китнет 21" сөздерi "Нурсат" сөзiмен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 октября 1995 г. N 1300
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1996 г. N 1334
В целях обеспечения своевременного выполнения Соглашения между Республикой Казахстан и Соединенными Штатами Америки относительно уничтожения шахтных пусковых установок межконтинентальных баллистических ракет, ликвидации последствий аварийных ситуаций и предотвращения распространения ядерного оружия от 13 декабря 1993 года, в целях развития сотрудничества и реализации конверсионных проектов, получивших гранты из фонда Нанна-Лугара для конверсии бывших оборонных предприятий и объектов, Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 октября 1995 г. N 1300 P951300_ "О реализации Соглашения между Республикой Казахстан и Соединенными Штатами Америки относительно уничтожения шахтных пусковых установок межконтинентальных баллистических ракет, ликвидации последствий аварийных ситуаций и предотвращения распространения ядерного оружия" следующее изменение:
в пункте 1 слова "Китнет 21" заменить словом "Нурсат".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан