Қазақстан Республикасының Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 1 қараша N 1345 Қаулысы. Күші жойылды - Қзақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2707  Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру, сондай-ақ қалаларды, елдi мекендердi өрттен қорғауды арттыру және Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң жанындағы Мемлекеттiк өрттен қорғау қызметi бөлiмшелерiнiң әскери даярлығын жақсарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қазақстан Республикасының Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1.  (1-тармақтың күші жойылды - Қазақстан Республиксы Үкіметінің 2005.06.30. N 662  қаулысымен .)
2.  (2-тармақтың күші жойылды - Қазақстан Республиксы Үкіметінің 2005.06.30. N 662  қаулысымен .)
3. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2201 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат) 1-қосымшасында:
6-тармақтың төртiншi абзацындағы "және монтаждық" деген сөз алынып тасталсын;
10-тармақтың екiншi абзацындағы "ретке келтiру" деген сөздiң алдынан "монтаждау" деген сөз қосылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1996 года № 1345. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 21 декабря 1995 г. N 2707 U952707_ "Об органах внутренних дел Республики Казахстан", а также повышения противопожарной защиты городов, населенных пунктов и улучшения боеготовности подразделений Государственной противопожарной службы при Министерстве внутренних дел Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 30 июня 2005 г. N 662)
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 30 июня 2005 г. N 662)
3. В приложении 1 к постановлению Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 г. N 1894 P951894_ "О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 г. N 2201" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 515):
в абзаце четвертом пункта 6 исключить слова "и монтаж";
в абзаце втором пункта 10 перед словом "наладка" дополнить словом "монтаж".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан