Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Қазақ мемлекеттiк заң институтын Қазақ мемлекеттiк заң университетi етiп қайта құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 5 қараша N 1349
"Жоғары бiлiм туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Қазақ мемлекеттiк заң институты Қазақ мемлекеттiк заң университетi болып қайта құрылсын.
2. Қазақ мемлекеттiк заң университетi Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлiгiнiң қарауынан Қазақстан Республикасы Бiлiм
министрлiгiнiң қарауына берiлсiн.
<*>
3. Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгi Қазақ
мемлекеттiк заң университетiн қалыпты жұмыс iстеу жағдайларымен
қамтамасыз ету жөнiнде барлық қажеттi шараларды қабылдасын.
ЕСКЕРТУ. Қаулы 2-тармақпен толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1997.01.15.
N 74 қаулысымен.
P970074_
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О преобразовании Казахского государственного юридического института Министерства юстиции Республики Казахстан в Казахский государственный юридический университет
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 1996 г. N 1349
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан Z932700_ "О высшем образовании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Преобразовать Казахский государственный юридический институт Министерства юстиции Республики Казахстан в Казахский государственный юридический университет.
2. Казахский государственный юридический университет передать из ведения Министерства юстиции Республики Казахстан в ведение Министерства образования Республики Казахстан. <*>
Сноска. Дополнено пунктом 2 - постановлением Правительства РК от 15 января 1997 г. N 74 P970074_ .
3. Министерству образования Республики Казахстан принять все необходимые меры по обеспечению условий нормального функционирования Казахского государственного юридического университета.
Премьер-Министр
Республики Казахстан