Ақмола қаласында тiркелген және қала құрылысына жұмыс iстейтiн табыс салығынан, жер салығынан және мүлiкке салынатын салықтан босатылатын ұйымдардың тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 қараша N 1381 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 26 қаңтардағы N 2827 Заң күшi бар  Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 26 қаңтардағы N 2827 Заң күшi бар Жарлығына сәйкес келетiн мерзiмде Ақмола қаласында тiркелген және қала құрылысына жұмыс iстейтiн, табыс салығынан, жер салығынан және мүлiкке салынатын салықтан босатылатын ұйымдардың тiзбесi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қосымшаға сәйкес Ақмола қаласында тiркелген және қала құрылысына жұмыс iстейтiн ұйымдарды табыс салығын, жер салығын төлеуден босатудың тәртiбi бекiтiлсiн.<*>
ЕСКЕРТУ. Жаңа 2-тармақпен толықтырылды, 2-тармақ 3-тармақ болып саналды - ҚРҮ-нiң 1997.12.12. N 1756  қаулысымен .
3. Қазақстан Республикасының жоғары және орталық мемлекеттiк органдарын Ақмола қаласына көшiру жөнiндегi мемлекеттiк комиссия жаңа астанадағы объектiлер құрылысына жаңа ұйымдарды тарту шаралары бойынша Ақмола қаласында тiркелген және қала құрылысына жұмыс iстейтiн ұйымдардың тiзбесiн табыс салығынан, жер салығынан және мүлiкке салынатын салықтан босату үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне тапсырсын осы қаулымен айқындалған тәртiппен.<*>
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1997.12.12. N 1756  қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 13 қарашадағы
N 1381 қаулысымен
бекiтiлген
Ақмола қаласында тiркелген және қала құрылысына
жұмыс iстейтiн табыс салығынан, жер салығынан және
мүлiкке салынатын салықтан босатылатын ұйымдардың
ТIЗБЕСI
1."Окан Холдинг/Исот" түркия фирмасы.
2."Финтрако" түркия фирмасы.
3."Қазақстан жолдары" АҚ "Қазжолқұрылыс" фирмасы.
4."Целинтрансстрой" АҚ, Ақмола қаласы.
5."Ақмолатранстехмонтаж" Ақ, Ақмола қаласы.
<*>
6."Целинэнергострой" АҚ, Ақмола қаласы.
7."Ақ Орда" ЖҚК, Ақмола қаласы.
8."Ақмолаагрострой" АҚ, Ақмола қаласы.
9."Жаңа-Ақмола құрылыс индустриясы" АҚ, Ақмола қаласы.
10."Қазақстан-Полиалпан" АҚ, Ақмола қаласы.
11."Ақмоластройинвест" АҚ, Ақмола қаласы.

Об утверждении перечня организаций, освобождаемых от уплаты подоходного налога, земельного налога и налога на имущество, зарегистрированных и занятых на строительстве в городе Акмоле
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1996 г. N 1381. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 26 января 1996 г. N 2827 U962827_ "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О налогах и других платежах в бюджет" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, освобождаемых от уплаты подоходного налога, земельного налога и налога на имущество, зарегистрированных и занятых на строительстве в городе Акмоле, на период в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 26 января 1996 г. N 2827 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О налогах и других платежах в бюджет", согласно приложению.
2. Утвердить Порядок освобождения от уплаты подоходного налога, земельного налога и налога на имущество организаций, зарегистрированных и занятых на строительстве в городе Акмоле, согласно приложению.<*>
Сноска. Постановление дополнено пунктом 2, пункт 2 считать пунктом 3 - постановлением Правительства РК от 12 декабря 1997 г. N 1756 P971756_ .
3. Государственной комиссии Республики Казахстан по передислокации высших и центральных государственных органов в город Акмолу, по мере вовлечения новых организаций в строительство объектов в новой столице, вносить в правительство Республики Казахстан перечень организаций, зарегистрированных и занятых на строительстве в городе Акмоле, для освобождения их от подоходного налога, земельного налога и налога на имущество, в порядке, определенном настоящим постановлением.<*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 12 декабря 1997 г. N 1756 P971756_ .
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 ноября 1996 г. N 1381
ПЕРЕЧЕНЬ
организаций, освобождаемых от уплаты подоходного налога,
земельного налога и налога на имущество,
зарегистрированных и занятых на
строительстве в городе Акмоле<*>
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 25 марта 1997 г. N 411  P970411_ ; от 12 декабря 1997 г. N 1756  P971756_ .
1. Турецкая фирма "Окан Холдинг/Исот".
2. Турецкая фирма "Финтрако".
3. Фирма "Казжол курылыс" АК "Казахстан Жолдары".
4. АО "Целинтрансстрой", г. Акмола.
5. АО "Акмолатранстехмонтаж", г. Акмола.
6. АО "Целинэнергострой", г. Акмола.
7. ПСК "Ак Орда", г. Акмола.
8. АО "Акмолаагрострой", г. Акмола.
9. АО "Акмола - новая стройиндустрия", г. Акмола.
10. АО "Казахстан-Полиалпан", г. Акмола.
11. АО "Акмоластройинвест", г. Акмола.

12. Базис-А корпорациясы, Алматы қаласы.
13. "Интекс" АҚ, Алматы қаласы.
14."Медеустрой" АБ, Алматы қаласы.
15. "Келешек" ЖШС, Алматы қаласы.
16. "Блок" ЖШС, Ақмола қаласы.
17. 28-ЖМК ШКК. Алматы облысы, Қалқаман поселкесi.
<*>
18.  Целинэнергожөндеу ЖЖК, Ақмола қаласы.
19. "Степногорск подшипник заводы" АҚ, Степногорск қаласы.
20. "Ақмоламрамор" АҚ, Степногорск қаласы.
21. "Буландинский карьер" АҚ, Ақмола облысы.
22. "Стройконструкция" АҚ Ақмола қаласы
23. "Құрылыс материалдары комбинаты" АҚ, Ақмола қаласы.
<*>
24. "Ақмола силикат заводы" АҚ, Ақмола қаласы.
<*>
25. "КЭМОНТ "Қазэлектромонтаж" АҚ, Алматы қаласы.
<*>
26. "Мабетекс проджект инжиринг СА" фирмасы, 1996 жылғы 1 тамыздағы N 24031796-АҚМОЛ және 1997 жылғы 17 қаңтардағы N V-243 АҚМОЛ келiсiм-шарттарына сәйкес.
27. "TechnoART" фирмасы, 1997 жылғы 24 қаңтардағы келiсiм-шартқа сәйкес.
28. "Фитцпатрик Интэрнэшнл Лимитед" фирмасы, 1996 жылғы 30 желтоқсандағы келiсiм-шартқа сәйкес.
29. "Қазақтранстехмонтаж" АҚ, Ақмола қаласы 1996 жылғы 20 маусымдағы, 1996 жылғы 5 тамыздағы, 1996 жылғы 15 қазандағы, 1996 жылғы 15 қарашадағы, 1996 жылғы 20 қарашадағы және 1996 жылғы 10 желтоқсандағы шарттарға сәйкес.
30. "Домостроитель" АҚ, Ақмола қаласы, 1996 жылғы 20 қыркүйектегi N 169, 1997 жылғы 15 қаңтардағы N 2 ЖД-1 және 1997 жылғы 17 қаңтардағы шарттарға сәйкес.
31. "Электромонтаж" АҚ, Алматы қаласы, 1996 жылғы 22 қазандағы N 3-21 және 1996 жылғы 18 желтоқсандағы N 21-29-96 шарттарға сәйкес.
32. "Имсталькон" АҚ, Алматы қаласы, 1996 жылғы 29 мамырдағы және 1996 жылғы 8 тамыздағы шарттарға сәйкес.
33. "Найза" ЖШС концернi, Ақмола қаласы, 1996 жылғы 26 маусымдағы N 1, 2, 3, 4 және 1997 жылғы 23 қаңтардағы N 7 ЖД-1 шарттарға сәйкес.
34. "НЕГIЗ" құрылыс компаниясы" ЖҮАҚ, Алматы қаласы, 1997 жылғы 21 қаңтардағы N 4 ЖД-1 және 1997 жылғы 21 қаңтардағы N 4 ЖД-2 шарттарға сәйкес.
35. Тың темiр жолының "Дорстройтрест" АҚ, Ақмола қаласы, 1996 жылғы 20 ақпандағы, 1996 жылғы 1 наурыздағы, 1996 жылғы 2 сәуiрдегi, 1996 жылғы 24 шiлдедегi, 1996 жылғы 15 қазандағы және 1996 жылғы 17 қазандағы шарттарға сәйкес.
36. "Ақмолаагроспецстрой" АҚ, Ақмола қаласы, 1996 жылғы 10 желтоқсандағы, 1996 жылғы 11 желтоқсандағы және 1997 жылғы 27 қаңтардағы шарттарға сәйкес.
37. "Целиндорстрой" АҚ, Ақмола қаласы, 1996 жылғы 15 қарашадағы шартқа сәйкес.
38. "Ақмоластрой" АҚ, Ақмола қаласы, 1996 жылғы 18 маусымдағы N 4, 1996 жылғы 16 шiлдедегi N 7, 1996 жылғы 18 желтоқсандағы , 1996 жылғы 25 желтоқсандағы, 1997 жылғы 8 қаңтардағы және 1997 жылғы 21 қаңтардағы шарттарға сәйкес.
39. "Ай-Су-Астана" ЖШС, Ақмола қаласы, 1996 жылғы 27 маусымдағы N 37 шартқа сәйкес.

12. Корпорация Базис-А, г. Алматы.
13. АО "Интекс", г. Алматы.
14. АУ "Медеустрой", г. Алматы.
15. ТОО "Келешек", г. Алматы.
16. ТОО "Блок", г. Акмола.
17. МКП ПМК-28. пос. Калкаман Алматинской области.
18. ПРП Целинэнергоремонт, г. Акмола.
19. АК "Степногорский подшипниковый завод", г. Степногорск.
20. АО "Акмоламрамор", г. Степногорск.
21. АО "Буландинский карьер", Акмолинская область.
22. АО "Стройконструкция", г. Акмола.
23. АО "Комбинат строительных материалов", г. Акмола.
24. АО "Акмолинский силикатный эавод", г. Акмола.
25. АО "КЭМОНТ "Казэлектромонтаж", г. Алматы.
26. Фирма "Мабетекс проджект инжиниринг СА", согласно
контрактам N 24031796-АКМОЛ от 1 августа 1996 года и N V-243 АКМОЛ
от 17 января 1997 года.
27. Фирма "ТесhnоАRТ", согласно контракту от 24 января 1997
года.
28. Фирма "Фитцпатрик Интэрнэшнл Лимитед", согласно контракту
от 3 декабря 1996 года.
29. АО "Казахтранстехмонтаж", г. Акмола, согласно договорам от
20 июня 1996 года, 5 августа 1996 года, 15 октября 1996 года, 15
ноября 1996 года, 20 ноября 1996 года и 10 декабря 1996 года.
3О. АО "Домостроитель", г. Акмола, согласно договорам N 169 от
20 сентября 1996 года, N 2ЖД-1 от 15 января 1997 года и от 17 января
1997 года.
31. АО "Электромонтаж", г. Алматы, согласно договорам N 3-21 от
22 октября 1996 года и N 21-29-96 от 18 декабря 1996 года.
32. АО "Имсталькон", г. Алматы, согласно договорам от 29 мая
1996 года и 8 августа 1996 года.
33. ТОО концерн "Найза", г. Акмола, согласно договорам N 1, 2,
3, 4 от 26 июня 1996 года и N 7ЖД-1 от 23 января 1997 года.
34. АОЗТ "Строительная компания "НЕГIЗ", г. Алматы, согласно
договорам N 4ЖД-1 от 21 января 1997 года и N 4ЖД-2 от 21 января 1997
года.
35. АО "Дорстройтрест" Целинной железной дороги, г. Акмола,
согласно договорам от 20 февраля 1996 года, от 1 марта 1996 года, от
2 апреля 1996 года, от 24 июля 1996 года, от 15 октября 1996 года и
от 17 октября 1996 года.
36. АО "Акмолаагроспецстрой", г. Акмола, согласно договорам от
10 декабря 1996 года, от 11 декабря 1996 года и от 27 января 1997
года.
37. АО "Целиндорстрой", г. Акмола, согласно договору от 15
ноября 1996 года.
38. АО "Акмоластрой", г. Акмола, согласно договорам N 4 от 18
июня 1996 года, N 7 от 16 июля 1996 года, от 18 декабря 1996 года,
от 25 декабря 1996 года, от 8 января 1997 года и от 21 января 1997
года.
39. ТОО "Ай-Су-Астана", г. Акмола, согласно договору N 37 от 27
июня 1996 года.

40. "Көкшетаусельстрой N 2" СФК, Көкшетау қаласы, 1997 жылғы 15 қаңтардағы N 8 ЖД-1 шартқа сәйкес.
41. "Сирена-С монтаждау-технологиялық орталығы" ЖШС, Қарағанды қаласы, 1997 жылғы 24 қаңтардағы N 1қ шартқа сәйкес.
42. "Қаздизайн" АҚ, Алматы қаласы, 1997 жылғы 15 қаңтардағы N 2/97 бас шартқа сәйкес.
43. "Алматыгорстрой" МАК, Алматы қаласы, 1997 жылғы 28 қаңтардағы N 5 ЖД-1 шартқа сәйкес.
44. "Алматықұрылыс" ХК, Алматы қаласы, 1997 жылғы 27 қаңтардағы N 9 ЖД-1 шартқа сәйкес.
45. "Қарағандыжилстрой" АҚ, Қарағанды қаласы, 1997 жылғы 15 қаңтардағы N 6 ЖД-1 шартқа сәйкес.
46. "Степногор құрылыс басқармасы" АҚ, Степногор қаласы, 1997 жылғы 15 қаңтардағы N 12 ЖД-1 және 1997 жылғы 28 қаңтардағы N 12 ЖД-2 шарттарға сәйкес.
47. "Кварц" АҚ, Қарағанды қаласы, 1996 жылғы 30 қыркүйектегi N 720 және 1996 жылғы 4 қазандағы N 7725 шарттарға сәйкес.
48. "Целинсантехмонтаж" АҚ, Ақмола қаласы, 1996 жылғы 23 қаңтардағы N 4, 1996 жылғы 26 сәуiрдегi N 18, 1996 жылғы 17 тамыздағы N 41, 1996 жылғы 10 қазандағы N 24, 1996 жылғы 14 қазандағы, 1997 жылғы 16 қаңтардағы N 1 шарттарға сәйкес.
49. "AHSEL INSAAT TAAHHUT VE TICARET А.S." фирмасы, 1997 жылғы 28 ақпандағы N 13 ЖД шартқа сәйкес.
50. "Ақмола жолдары" АҚ, Ақмола қаласы, 1997 жылғы 18 наурыздағы және 1997 жылғы 17 сәуiрдегi шарттарға сәйкес.
51. "Көлiктемiрбетон" АҚ, Ақмола қаласы, 1996 жылғы 23 желтоқсандағы, 1997 жылғы 6 ақпандағы N 31, 1997 жылғы 1 наурыздағы, 1997 жылғы 5 наурыздағы N 34 және 1997 жылғы 25 наурыздағы шарттарға сәйкес.
52. "Интекс" ЖШС, Ақмола қаласы, 1997 жылғы 4 сәуiрдегi N 10, 1997 жылғы 14 сәуiрдегi N 10-1 және 1997 жылғы 24 сәуiрдегi N 7 шарттарға сәйкес.
53. "Синтез" ЖШС, Ақмола қаласы, 1996 жылғы 10 шiлдедегi, 1996 жылғы 25 шiлдедегi N 114, 1996 жылғы 2 тамыздағы, 1996 жылғы 25 қыркүйектегi N 18, 1996 жылғы 26 қыркүйектегi және 1996 жылғы 15 қазандағы N 60 шарттарға сәйкес.
54. "Эверест" ШЖК, Ақмола қаласы, 1997 жылғы 10 ақпандағы N 1/2, 1997 жылғы 10 наурыздағы N 5/1 және 1997 жылғы 25 сәуiрдегi N 7/24 шарттарға сәйкес.
55. "Мехколонна - 56" КК, Ақмола қаласы, 1997 жылғы 28 наурыздағы N 1 және 1997 жылғы 26 мамырдағы N 2 шарттарға сәйкес.
56. "Мотив-Ақмола КФ" ЖШС, Ақмола қаласы, 1997 жылғы 4 мамырдағы N 200 келiсiм-шартқа сәйкес.
57. "Ақмола қала құрылысы" ЖШС, Ақмола қаласы, 1997 жылғы 24 қаңтардағы және 1997 жылғы 5 мамырдағы N 9 шарттарға сәйкес.
58. "Алматы қала құрылысы" бiрлестiгi" ЖШС, Ақмола қаласы, 1997 жылғы 5 мамырдағы N 4, 1997 жылғы 5 мамырдағы N 5 және 1997 жылғы 8 мамырдағы  шарттарға сәйкес.
59. "Аккра-1" ЖШС, Ақмола қаласы, 1997 жылғы 24 қаңтардағы N 1 және 1997 жылғы 5 мамырдағы N 7 шарттарға сәйкес.

40. АО СФК "Кокшетаусельстрой N 2", г. Кокшетау, согласно
договору N 8ЖД-1 от 15 января 1997 года.
41. ТОО "Монтажно-технологический центр Сирена-С", г. Караганда,
согласно договору N 1с от 24 января 1997 года.
42. АО "Каздизайн", г. Алматы, согласно генеральному договору
N 2/97 от 15 января 1997 года.
43. МАК "Алматыгорстрой", г. Алматы, согласно договору N 5 ЖД-1
от 23 января 1997 года.
44. ХК "Алматыкурылыс", г. Алматы, согласно договору N 9 ЖД-1
от 22 января 1997 года.
45. АО "Карагандажилстрой", г. Караганда, согласно договору N 6
ЖД-1 от 15 января 1997 года.
46. АО "Степногорское управление строительства", г.Степногорск,
согласно договорам N 12 ЖД-1 от 15 января 1997 года и N 12 ЖД-2 от
28 января 1997 года.
47. АО "Кварц", г. Караганда, согласно договорам N 720 от 30 сентября 1996 года и N 7725 от 4 октября 1996 года.
48. AO "Целинсантехмонтаж", г. Акмола, согласно договорам N 4
от 23 января 1996 года, N 18 от 26 апреля 1996 года, N 41 от 17
августа 1996 года, N 24 от 10 октября 1996 года, от 14 октября 1996
года, N 1 от 16 января 1997 года.
49. Фирма "AHSEL INSAAT TAAHHUT VE TICARET А.S.", согласно
договору N 13ЖД от 28 февраля 1997 года."
50. АО "Акмола жолдары", г. Акмола, согласно договорам от 18
марта 1997 года и от 17 апреля 1997 года.
51. АО "Трансжелезобетон", г. Акмола, согласно договорам от 23
декабря 1996 года, N 31 от 6 февраля 1997 года, от 1 марта 1997 года,
N 34 от 5 марта 1997 года и от 25 марта 1997 года.
52. ТОО "Интекс", г. Акмола, согласно договорам N 10 от 4 апреля
1997 года, N 10-1 от 14 апреля 1997 года и N 7 от 24 апреля 1997 года.
53. ТОО "Синтез", г. Акмола, согласно договорам от 10 июля 1996
года, N 114 от 25 июля 1996 года, от 2 августа 1996 года, N 18 от 25
сентября 1996 года, от 26 сентября 1996 года и N 60 от 15 октября 1996
года.
54. МЧП "Эверест", г. Акмола, согласно договорам N 1/2 от 10
февраля 1997 года, N 5/1 от 10 марта 1997 года и N 7/24 от 25 апреля
1997 года.
55. КП "Мехколонна-56", г. Акмола, согласно договорам N 1 от 28
марта 1997 года и N 2 от 26 мая 1997 года.
56. ТОО "СФ Мотив-Акмола", г. Акмола, согласно контракту N 200 от
4 мая 1997 года.
57. ТОО "Акмолагорстрой", г. Акмола, согласно договорам от 24
января 1997 года и N 9 от 5 мая 1997 года.
58. ТОО "Объединение "Алматыгорстрой", г. Акмола, согласно
договорам N 4 от 5 мая 1997 года, N 5 от 5 мая 1997 года и от 8 мая
1997 года.
59. ТОО "Аккра-1", г. Акмола, согласно договорам N 1 от 24 января
1997 года и N 7 от 5 мая 1997 года.

60. "Алма-1" ЖШС, Ақмола қаласы, 1997 жылғы 24 қаңтардағы N 2 және 1997 жылғы 5 мамырдағы N 8 шарттарға сәйкес.
61. "Сайран-1" ЖШС, Ақмола қаласы, 1997 жылғы 1 сәуiрдегi N 3 және 1997 жылғы 5 мамырдағы N 6 шарттарға сәйкес.
62. "ТБК" АҚ, Ақмола қаласы, 1996 жылғы 2 қарашадағы, 1996 жылғы 30 желтоқсандағы N 10Б, 1997 жылғы 20 ақпандағы N 1 , 1997 жылғы 31 наурыздағы, 1997 жылғы 4 сәуiрдегi, 1997 жылғы 8 сәуiрдегi, 1997 жылғы 14 сәуiрдегi, 1997 жылғы 20 мамырдағы шарттарға және 1997 жылғы 28 наурыздағы N 97/1А келiсiм-шартқа сәйкес.
63. "Астана-2" ЖШС, Ақмола қаласы, 1997 жылғы 9 маусымдағы N 1-П/97, 1997 жылғы 10 маусымдағы N 2-П/97, 1997 жылғы 10 маусымдағы N 3-П/97, 1997 жылғы 2 шiлдедегi N 45, 1997 жылғы 3 шiлдедегi N 3, 1997 жылғы 4 шiлдедегi N 4-11/97, 1997 жылғы 19 шiлдедегi N 4-СМ/97, 1997 жылғы 20 қыркүйектегi N 32, 1997 жылғы 24 қыркүйектегi N 7-П/97 және 1997 жылғы 24 қыркүйектегi N 34 шарттарға сәйкес.
64. "LUKOVA" фирмасы, 1997 жылғы 29 тамыздағы N 2р келiсiм-шартқа сәйкес.
65. "Артем" жай серiктестiгi, Ақмола қаласы, 1997 жылғы 7 сәуiрдегi N 14, 1997 жылғы 15 шiлдедегi N 26 және 1997 жылғы 18 шiлдедегi шарттарға сәйкес.
66. "Ақмолаинжқұрылыс" АҮАҚ, Ақмола қаласы, 1997 жылғы 12 маусымдағы, 1997 жылғы 25 тамыздағы және 1997 жылғы 18 қыркүйектегi N 116 шарттарға сәйкес.
67. "Автожолсервис" ЖШС, Алматы қаласы, 1997 жылғы 14 наурыздағы келiсiм-шартқа сәйкес.
68. "Қостанайжолқұрылысы" АҚ, Қостанай қаласы, 1997 жылғы 14 наурыздағы келiсiм-шартқа сәйкес.
69. "Қазаэронавигация" РМК, Алматы қаласы, 1997 жылғы 6 наурыздағы N 14-П-97/101-14, 1997 жылғы 30 сәуiрдегi N 4, 19/5-131, 1997 жылғы 26 маусымдағы N 31, 1997 жылғы 8 шiлдедегi N 163 және 1997 жылғы 7 тамыздағы N 176 шарттарға сәйкес.
70. "Қазаэрожоба" институты, Алматы қаласы, 1997 жылғы 30 қаңтардағы N 3-97, 1997 жылғы 14 ақпандағы N 2-97, 1997 жылғы 21 ақпандағы N 10-97 және 1997 жылғы 12 наурыздағы N 4-97 шарттарға сәйкес.
71. "Агрожол" өндiрiстiк кооперативi, Қарағанды қаласы, 1997 жылғы 18 наурыздағы шартқа сәйкес.
72. "Жамбыл жол құрылысы" АҚ, Тараз қаласы, 1997 жылғы 14 наурыздағы шартқа сәйкес.
ЕСКЕРТУ. Тiзбеден 6,19,26,28,30-реттiк нөмiрлерi алынып тасталды, 7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,29 реттiк нөмiрлерi 6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23, 24,25 реттiк нөмiрлерi болып саналды және 26-49 реттiк нөмiрлерiмен толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1997.03.25. N 411 қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Тiзбе 50-72-жолдармен толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1997.12.12. N 1756  қаулысымен .
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 13 қарашадағы
N 1381 қаулысына
қосымша<*>
ЕСКЕРТУ. Қаулы жаңа қосымшамен толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1997.12.12. N 1756  қаулысымен .
Ақмола қаласында тiркелген және қала құрылысына
жұмыс iстейтiн ұйымдарды табыс салығын, жер салығын
және мүлiкке салынатын салықты төлеуден босатудың
тәртiбi

60. ТОО "Алма-1", г. Акмола, согласно договорам N 2 от 24 января
1997 года и N 8 от 5 мая 1997 года.
61. ТОО "Сайран-1", г. Акмола, согласно договорам N 3 от 1 апреля
1997 года и N 6 от 5 мая 1997 года.
62. АО "ЖБК", г. Акмола, согласно договорам от 2 ноября 1996
года, N 10Б от 30 декабря 1996 года, N 1 от 20 февраля 1997 года, от
31 марта 1997 года, от 4 апреля 1997 года, от 8 апреля 1997 года, от
14 апреля 1997 года, от 20 мая 1997 года и контракта N 97/1А от 28
марта 1997 года.
63. ТОО "Астана-2", г. Акмола, согласно договорам N 1-П/97 от 9
июня 1997 года, N 2-П/97 от 10 июня 1997 года, N 3-П/97 от 10 июня
1997 года, N 45 от 2 июля 1997 года, N 3 от 3 июля 1997 года, N 4-П/97
от 4 июля 1997 года, N 4-СМ/97 от 19 июля 1997 года, N 32 от 20
сентября 1997 года, N 7-П/97 от 24 сентября 1997 года и N 34 от 24
сентября 1997 года.
64. Фирма "LUКОVА", г. Акмола, согласно контракту N 2р от 29
августа 1997 года.
65. Простое товарищество "Артем", г. Акмола, согласно договорам
N 14 от 7 апреля 1997 года, N 26 от 15 июля 1997 года и от 18 июля 1997
года.
66. АООТ "Акмолаинжстрой", г. Акмола, согласно договорам от 12
июня 1997 года, от 25 августа 1997 года и N 116 от 18 сентября 1997
года.
67. ТОО "Автодорсервис", г. Алматы, согласно контракту от 14
марта 1997 года.
68. АО "Кустанайдорстрой", г. Кустанай, согласно контракту от 14
марта 1997 года.
69. РГП "Казаэронавигация", г. Алматы, согласно договорам
N 14П-97/101-14 от 6 марта 1997 года, N 4.19/5-131 от 30 апреля 1997
года, N 31 от 26 июня 1997 года, N 163 от 8 июля 1997 года и N 176 от
7 августа 1997 года.
70. Институт "Казаэропроект", г. Алматы, согласно договорам
N 3-97 от 30 января 1997 года, N 2-97 от 14 февраля 1997 года, N 10-97
от 21 февраля 1997 года и N 4-97 от 12 марта 1997 года.
71. Производственный кооператив "Агродор", г. Караганда, согласно
договору от 18 марта 1997 года.
72. АО "Жамбылдорстрой", г. Тараз, согласно договору от 14 марта
1997 года.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 ноября 1996 г. N 1381
Порядок освобождения от уплаты подоходного налога,
земельного налога и налога на имущество организаций,
зарегистрированных и занятых на строительстве в городе Акмоле

1. Осы Тәртiп "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 26 қаңтардағы N 2827 Заң күшi бар  Жарлығына сәйкес кезеңге арналған Ақмола қаласында тiркелген және қала құрылысына жұмыс iстейтiн ұйымдарды табыс салығынан, жер салығынан және мүлiкке салынатын салықтан босатудың тетiгiн айқындайды.
2. Ақмола қаласында тiркелген және қала құрылысына жұмыс iстейтiн ұйымдардан табыс салығынан, жер салығынан және мүлiкке салынатын салықтан босату туралы өтiнiмдер жылына екi рет (15 сәуiрге және 15 қазанға) Қазақстан Республикасының Жоғарғы және орталық мемлекеттiк органдарын Ақмола қаласына орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясына (бұдан әрi - Комиссия) ұсынылады.
3. Ақмола қаласына тiркелген және қала құрылысына жұмыс iстейтiн ұйымдар табыс салығынан, жер салығынан және мүлiкке салынатын салықтан босатылуы үшiн комиссияға мынадай құжаттарды:
- ұйым тапсырысшымен немесе бас мердiгермен жасасқан олардың құнын көрсету арқылы жұмысты орындауға арналған мердiгерлiктiң келiсiм-шартын немесе шартын немесе белгiленген тәртiппен расталған, көрсетiлген құжаттардың көшiрмесiн;
- заңды тұлғаның Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Ақмола қаласындағы аумақтық органында тiркелгендiгi туралы құжатты ұсынады.
4. Комиссия ұсынылған құжаттарды қарағаннан кейiн табыс салығынан, жер салығынан және мүлiкке салынатын салықтан босатылған ұйымдардың тiзбесiн жасайды және келiп түскен материалдармен бiрге оларды Қазақстан Республикасы қаржы министрлiгiнiң Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiне және Ақмола қаласының әкiмiне келiсуге енгiзедi.
5. Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгi, Қаржы министрлiгi мен Ақмола қаласының әкiмi бiр апта мерзiм iшiнде ұсынылған ұйымдардың көрсетiлген тiзбесiн, сондай-ақ келiп түскен материалдарды қарайды және Комиссияға жазбаша қорытынды ұсынады.
6. Комиссия ұйымдардан ұсынылған құжаттардың және Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгi, Қаржы министрлiгi мен Ақмола қаласы әкiмiнiң қорытындыларының негiзiнде Қазақстан Республикасының Үкiметiне жасалған келiсiм-шарттарға сәйкес табыс салығынан, жер салығынан және мүлiкке салынатын салықтан босату үшiн Ақмола қаласында тiркелген және қала құрылысына жұмыс iстейтiн ұйымдардың тiзбесiн қалыптастыру жөнiнде ұсыныс енгiзедi.

1. Настоящий Порядок определяет механизм освобождения от подоходного налога, земельного налога и налога на имущество организаций, зарегистрированных и занятых на строительстве в городе Акмоле, на период в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 26 января 1996 г. N 2827 U962827_ "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О налогах и других обязательных платежах в бюджет".
2. Заявки от организаций, зарегистрированных и занятых на строительстве в городе Акмоле, об освобождении от подоходного налога, земельного налога и налога на имущество представляются в Государственную комиссию Республики Казахстан по передислокации высших и центральных государственных органов в город Акмолу (далее - Комиссия) два раза в год (на 15 апреля и 15 октября).
3. Для освобождения от подоходного налога, земельного налога и налога на имущество организации, зарегистрированные и занимающиеся строительством в городе Акмоле, представляют в Комиссию следующие документы:
- контракт или договор подряда на выполнение работ с указанием их стоимости, заключенный организацией с заказчиком или генподрядчиком, или выписки из указанных документов, заверенные в установленном порядке;
- документ о регистрации юридического лица в территориальном органе Министерства юстиции Республики Казахстан города Акмолы.
4. Комиссия после рассмотрения представленных документов составляет перечень организаций, освобождаемых от подоходного налога, земельного налога и налога на имущество, и вместе с поступившими материалами вносит их на согласование в Агентство по стратегическому планированию и реформам, Министерство финансов Республики Казахстан и акиму города Акмолы.
5. Агентство по стратегическому планированию и реформам, Министерство финансов Республики Казахстан и аким города Акмолы в недельный срок рассматривают указанный перечень организаций, и также поступившие материалы и представляют Комиссии письменные заключения.
6. Комиссия на основании представленных документов от организаций и заключений Агентства по стратегическому планированию и реформам, Министерства финансов Республики Казахстан и акима города Акмолы вносит в Правительство Республики Казахстан предложения по формированию перечня организаций, зарегистрированных и занятых на строительстве в городе Акмоле, для освобождения от подоходного налога, земельного налога и налога на имущество в соответствии с заключенными контрактами.