Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 қарашадағы N 1430 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 25 желтоқсан N 1604. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.02.10. N 189 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының уран өнеркәсiбi мен атом энергетикасын реформалауды тереңдету және одан әрi дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 қарашадағы N 1430 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтың төртiншi абзацы алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 1996 г. N 1430
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1996 г. N 1604. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 10 февраля 1997 г. N 189 ~P970189.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 1996 г. N 1430 P961430_ "О мерах по углублению реформ и дальнейшему развитию урановой промышленности и атомной энергетике Республики Казахстан" следующее изменение:
абзац четвертый пункта 1 исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан