Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобаларының жұмыстарын әзiрлеу мәселелерi жөнiндегi кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1643
Зейнетақымен қамтамасыз ету реформаларының тұжырымдамасын әзiрлеуге байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. "Үкiметтiң 1996 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 15 желтоқсандағы N 1732 P951732_ қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспарындағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 38, 492-құжат) 19-тармақ алынып тасталсын.
2. "1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iс-қимыл жоспары және 1996 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 қаңтардағы N 56 қаулысының
"1996 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан
Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы"
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 3, 17-құжат) деген
2-қосымшасындағы 115-реттiк нөмiрлi жолдағы екiншi абзац алынып
тасталсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам подготовки законопроектных работ
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1643
В связи с разработкой Концепции реформы пенсионного обеспечения Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1. В Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1996 год, утвержденном постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 1995 г. N 1732 P951732_ "О Плане законопроектных работ Правительства на 1996 год" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 38, ст. 492 ), пункт 19 исключить.
2. В приложении 2 "Развернутый план мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996 год" постановления Правительства Республики Казахстан от 12 января 1996 г. N 56 P960056_ "О Плане действий Правительства Республики Казахстан по
углублению реформ на 1996-1998 годы и развернутом Плане мероприятий
Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996 год"
(САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 3, ст. 17) абзац второй
строки, порядковый номер 115, исключить.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан