Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 27 желтоқсан N 1650. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.04.30. N 692 қаулысымен. ~P970692
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес осы аппарат қызметкерлерi шектi санының негiзiнде 86 адам болып бекiтiлсiн.
2, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiне министрдiң 3 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ саны 11 адамдық алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
орталық аппараты үшiн 4 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi
белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi
орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1791
P951791_
қаулысының күшi
жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1650 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
министрлiгi орталық аппаратының құрылымы
Басшылық
Емдеу-профилактикалық көмек және денсаулық сақтауды
реформалау
Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы
Экономика басқармасы
Ғылым, бiлiм, кадр жұмысы және сыртқы байланыстар басқармасы
Дәрiлiк қамтамасыз ету басқармасы
Жалпы бөлiм

О структуре центрального аппарата Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1650. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 апреля 1997 г. N 692 ~P970692.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 86 единиц.
2. Разрешить Министерству здравоохранения Республики Казахстан
иметь 3 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также
коллегию в количестве 11 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства
здравоохранения Республики Казахстан лимит служебных легковых
автомобилей в количестве 4 единиц.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства
Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1791 "О структуре
центрального аппарата Министерства здравоохранения Республики
Казахстан" .
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1650
СТРУКТУРА
центрального аппарата Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Руководство
Главное управление лечебно-профилактической помощи
и реформирования здравоохранения
Управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Управление экономики
Управление науки, образования, кадровой работы и
внешних связей
Управление лекарственного обеспечения
Общий отдел