Қазақстан Республикасының Ұлт саясаты жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 27 желтоқсан N 1655. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.04.14. N 559 қаулысымен. ~P970559
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Ұлт саясаты жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы 1-қосымшаға сәйкес осы аппарат қызметкерлерi шектi санының негiзiнде 64 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Ұлт саясаты жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне төрағаның 2 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасар, сондай-ақ 7 адамнан тұратын алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Ұлт саясаты жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң орталық аппараты үшiн 3 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының Ұлт саясаты жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1781 P951781_ қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер
мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1996 жылғы 27 сәуiрдегi N 519
P960519_
қаулысының 2-тармағы;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы
N 1781 қаулысына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 30 шiлдедегi N 950
P960950_
қаулысы.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1655 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Ұлт саясаты жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Мемлекеттiк тiлдi дамыту, терминологиялық және ономастикалық
жұмыс жөнiндегi басқарма
Ұлттық саясатты талдау және үйлестiру басқармасы
Сыртқы байланыстар және қазақ диаспорасымен жұмыс жөнiндегi бөлiм
Ұлт тiлдерiн дамыту жөнiндегi бөлiм
Бұқаралық ақпарат құралдарымен байланыс жөнiндегi бөлiм
Кадрлармен, азаматтардың өтiнiштерiмен жұмыс және арнайы жұмыс
жөнiндегi бөлiм
Қаржы-экономика бөлiмi
Аппарат жұмысын ұйымдастыру жөнiндегi бөлiм

О структуре центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по национальной политике
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1655. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 апреля 1997 г. N 559 ~P970559.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по национальной политике согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 64 единиц.
2. Разрешить Государственному комитету Республики Казахстан по национальной политике иметь 2 заместителей Председателя, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 7 человек.
3. Установить для центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по национальной политике лимит служебных легковых автомобилей в количестве 3 единиц.
4. Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1781 "О структуре центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по национальной политике";
пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1996 г. N 519 P960519_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан 1996 г., N 18, ст. 150);
постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1996 г. N 950 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1781".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1655
Структура
центрального аппарата Государственного комитета
Республики Казахстан по национальной политике
Руководство
Управление по развитию государственного языка,
терминологической и ономастической работы
Управление анализа и координации национальной политики
Отдел по внешним связям и работе с казахской диаспорой
Отдел по развитию национальных языков
Сектор по связям со средствами массовой информации
Отдел по работе с кадрами, обращениями граждан и спецработ
Финансово-экономический отдел
Управление по организации работы аппарата