Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 27 желтоқсан N 1657. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.04.22. N 623 қаулысымен. ~P970623
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерi шектi санының негiзiнде 311 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне министрдiң 6 орынбасарын, оның iшiнде 1 бiрiншi орынбасар, сондай-ақ саны 15 адамнан тұратын алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң орталық
аппараты үшiн 7 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi орталық
аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995
жылғы 19 желтоқсандағы N 1814
P951814_
қаулысының;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы
N 1814 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 ақпандағы N 157
P960157_
қаулысының күшi жойылды
деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1657 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
ТМД және Балтық елдерi департаментi
Бас консулдық басқарма
Бас қаржы-әкiмшiлiк басқармасы
Халықаралық ұйымдар және халықаралық экономикалық
қатынастар басқармасы
Шарт-құқық басқармасы
Мемлекеттiк Хаттама басқармасы
Атқару Хатшылығы
Америка елдерi басқармасы
Еуропа елдерi басқармасы
Азия елдерi басқармасы
Таяу, Орта Шығыс және Африка елдерi басқармасы
Мәдени байланыстар, гуманитарлық ынтымақтастық
және ЮНЕСКО iстерi жөнiндегi басқарма
Халықаралық қауiпсiздiк және қару-жарақты бақылау
басқармасы
Кадр басқармасы
Ақпарат және баспасөз қызметi бөлiмi
Аймақтық ынтымақтастық бөлiмi
Аудармамен қамтамасыз ету бөлiмi
Каспий теңiзi проблемалары және энергетикалық
ресурстар жөнiндегi бөлiм
Ақпаратты қорғау бөлiмi (бiрiншi бөлiм)

О структуре центрального аппарата Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1657. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 22 апреля 1997 г. N 623 ~P970623.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства иностранных дел Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 311 единиц.
2. Разрешить Министерству иностранных дел Республики Казахстан
иметь 6 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также
коллегию в количестве 15 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства иностранных
дел Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в
количестве 7 единиц.
4. Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря
1995 г. N 1814 "О структуре центрального аппарата Министерства
иностранных дел Республики Казахстан";
постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля
1996 г. N 157 "О внесении изменений в постановление Правительства
Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1814".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 декабря 1996 г. N 1657
Структура
центрального аппарата Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Руководство
Департамент стран СНГ и Балтии
Главное консульское управление
Главное финансово-административное управление
Управление международных организаций и
международных экономических отношений
Договорно-правовое управление
Управление Государственного Протокола
Исполнительный Секретариат
Управление стран Америки
Управление стран Европы
Управление стран Азии
Управление стран Ближнего, Среднего Востока и Африки
Управление культурных связей, гуманитарного сотрудничества
и по делам ЮНЕСКО
Управление международной безопасности и контроля
над вооружениями
Управление кадров
Отдел информации и пресс-службы
Отдел регионального сотрудничества
Отдел обеспечения перевода
Отдел по проблемам Каспийского моря
и энергетическим ресурсам
Отдел защиты информации (первый отдел)