Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Үкiмет Төралқасы мәжiлiстерiнде 1997 жылдың 1 тоқсанында қарауға арналған мәселелердiң тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1763
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Үкiмет Төралқасы
мәжiлiстерiнде 1997 жылдың I тоқсанында қарауға арналған
мәселелердiң тiзбесi бекiтiлсiн (қоса берiлiп отыр).
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1763 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Үкiмет
Төралқасы мәжiлiстерiнде 1997 жылдың
1 тоқсанында қарауға арналған мәселелердiң
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
Мәселенiң атауы                  Материалды әзiрлеуге
жауаптылар
___________________________________________________________________
1                                  2
___________________________________________________________________
Үкiмет мәжiлiстерi
Қаңтар
Қазақстан Республикасының                Экономминi, Қаржыминi,
әлеуметтiк-экономикалық даму             Үкiмет шешiмдерiн әзiрлеу
нәтижелерi және Қазақстан                жөнiндегi бөлiм, Қаржы
Республикасының 1996 жылға арналған       және әлеуметтiк
реформаларды тереңдету жөнiндегi         реформалар бөлiмi
кең ауқымды iс-шаралар жоспары
туралы
1996 жылғы бюджеттiң атқарылуы           Қаржыминi, Қаржы және
туралы                                   әлеуметтiк реформалар бөлiмi
Ақпан
"Қазақстан Республикасында жалпыға       Әдiлетминi, Қорғаныс және
бiрдей құқықтық оқуды ұйымдастыру        құқық тәртiбi бөлiмi
жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан
Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы
21 маусымдағы N 2347 қаулысын атқару
туралы
Наурыз
Республиканың сейсмикалық қауiптi        ТЖМК,
аймақтарында апатты жер сiлкiнiстерiнен  Қорғаныс және құқық
болатын залалды азайту жөнiндегi         тәртiбi бөлiмi
шаралар туралы
Қазақстан Республикасының атқарушы       Мемлекеттiк қызмет және
органдарының басшы кадрлары құрамы       кадр жұмысы бөлiмi
мен ауыстырушылығы туралы
Үкiмет Төралқасының мәжiлiстерi
Қаңтар
Мемлекеттiк салық комитетiнiң 1996       Мемлекеттiк салық комитетi,
жылғы жұмыс қорытындылары бойынша        Қаржы және әлеуметтiк
есебi                                    реформалар бөлiмi
Ақпан
Республикада сот-медициналық             Денсаулықминi,
сараптаманы реформалау туралы            Әлеуметтiк-мәдени даму
бөлiмi
Мемлекеттiк мүлiктi ұрлауға қарсы        Қаржыминi, Қорғаныс және
күрес жөнiндегi үйлестiру шаралары       құқық тәртiбi бөлiмi
туралы
Наурыз
Денсаулық сақтаудағы жекешелендiру       Денсаулықминi,
туралы                                   Әлеуметтiк-мәдени даму
бөлiмi
Қытай Халық Республикасымен екiжақты     Сыртқыiсминi, Сыртқы
ынтымақтастық мәселелерi                 байланыстар және хаттама
бөлiмi

О перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства и Президиума Правительства Республики Казахстан в I квартале 1997 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1763
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства и Президиума Правительства Республики Казахстан в I квартале 1997 года (прилагается).
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1763
П Е Р Е Ч Е Н Ь
вопросов для рассмотрения на заседаниях
Правительства и Президиума Правительства
Республики Казахстан в I квартале
1997 года
--------------------------------------------------------------------
Наименование вопроса       ! Ответственные за подготовку
!          материала
--------------------------------------------------------------------
1                     !               2
--------------------------------------------------------------------
Заседания Правительства
Январь
Об итогах социально-экономического    Минэкономики, Минфин,
развития Республики Казахстан и о     Отдел по подготовке
выполнении развернутого Плана         правительственных решений,
мероприятий Правительства Республики  Отдел финансов и
Казахстан по углублению реформ на     социальных реформ
1996 год
Об исполнении бюджета за 1996 год     Минфин,
Отдел финансов и
социальных реформ
Февраль
Об исполнении постановления           Минюст,
Президента Республики Казахстан       Отдел обороны
N 2347 от 24 июня 1995 г. "О мерах    и правопорядка
по организации правового всеобуча
в Республике Казахстан"
Март
О мерах по снижению ущерба от         ГКЧС,
разрушительных землетрясений в        Отдел обороны
сейсмоопасных регионах республики     и правопорядка
О составе и сменяемости руководящих   Отдел государственной
кадров центральных исполнительных     службы и кадровой работы
органов Республики Казахстан
Заседания Президиума Правительства
Январь
Отчет Государственного налогового     Государственный налоговый
комитета по итогам работы за 1996     комитет,
год                                   Отдел финансов и
социальных реформ
Февраль
О реформировании судебно-медицинской  Минздрав,
экспертизы в республике               Отдел социально-культурного
развития
О координационных мерах по борьбе с   Минфин,
хищениями государственного имущества  Отдел обороны
и правопорядка
Март
О приватизации в здравоохранении      Минздрав,
Отдел социально-культурного
развития
Вопросы двустороннего сотрудничества  МИД,
с Китайской Народной Республикой      Отдел внешних связей
и протокола