Мемлекеттiк жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорының 1997 жылға арналған бюджетi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 13 ақпандағы N 209
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақ КСР-i Заңына және "1997 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Мемлекеттiк жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорының 1997 жылға арналған бюджетi қосымшаға сәйкес кiрiстерi мен шығыстары бойынша 9334224 мың теңге сомасында бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi, облыстар мен Алматы қаласының әкiмдерi Мемлекеттiк жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорының қаражатын нысаналы пайдалануды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi
Мемлекеттiк жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорына мiндеттi сақтандыру
жарналарының толық және уақтылы жиналуын қамтамасыз етуге
жәрдемдессiн.
4. Мемлекеттiк жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорының қаражатын
нысаналы жұмсауға бақылау жасау оның басқармасы мен тексеру
комиссиясына жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жыл 13 ақпандағы
N 209 қаулысымен
бекiтiлген
Мемлекеттiк жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорының
1997 жылға арналған бюджетi
КIРIСТЕР                   мың теңге
1. Жұмыс берушiлердiң мiндеттi сақтандыру
жарналары - барлығы                               8070000
соның iшiнде:
бюджет ұйымдарын есептемегенде (2,0%)             7300000
бюджеттiк ұйымдарда (1,0%)                         770000
2. 1996 жылғы мiндеттi сақтандыру жарналары
бойынша берешектi өтеу есебiне түсетiн             545133
қаражат
3. Өсiмдер мен айыппұлдар                          150000
4. Халықаралық Қайта Жаңғырту және Даму
банкi займның түсуi                                562591
5. Бағалы қағаздармен жасалатын операциялардан       6500
түсетiн кiрiс
КIРIСТЕР ЖИЫНЫ                                    9334224
ШЫҒЫСТАР
1. Жұмыссыздық бойынша жәрдемақы төлеу            5236425
2. Жұмыссыздарды кәсiпке даярлау және қайта оқыту  860938
соның iшiнде:
жұмыссыздарды қайта оқытуға арналған шығындар      529808
шағын бизнес пен кәсiпкерлiкке оқытуға арналған
шығындар                                           331130
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру                 203580
4. Мүгедектерге жабдық пен бейiмделген керек-жарақ
сатып алуға жұмсалған шығынның орнын толтыру        14000
5. Жаңа жұмыс орындарын құруды және жеке
кәсiпкерлiктi дамытуды қолдау                     1224636
6. Халықпен, жұмыс берушiлермен ақпараттық-
анықтамалық жұмыс жүргiзуге және жарнамалық         59000
қызмет көрсетулерге жұмсалатын шығындар

О бюджете Государственного фонда содействия занятости на 1997 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 1997 г. N 209
В соответствии с Законом Казахской ССР " О занятости  населения" и Законом Республики Казахстан " О республиканском  бюджете на 1997 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить бюджет Государственного фонда содействия занятости на 1997 год по доходам и расходам в сумме 9334224 тыс. тенге согласно приложению.
2. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, акимам областей и города Алматы обеспечить целевое использование средств Государственного фонда содействия занятости.
3. Государственному налоговому комитету Республики Казахстан содействовать в обеспечении полного и своевременного сбора обязательных страховых взносов в Государственный фонд содействия занятости.
4. Контроль за целевым расходованием средств Государственного фонда содействия эанятости возложить на его правление и ревизионную комиссию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 февраля 1997 г. N 209
Бюджет
Государственного фонда
содействия занятости на 1997 год
Доходы                в тыс. тенге
1. Обязательные страховые взносы работодателей - всего 8070000
в том числе:
без учета бюджетных организаций (2,0%)              7300000
бюджетных организаций (1,0%)                         770000
2. Средства, поступающие в счет погашения
задолженности по обязательным страховым взносам
за 1996 год                                          545133
3. Пени и штрафы                                        150000
4. Поступление Займа Международного Банка
Реконструкции и Развития                             562591
5. Доход от операций с ценными бумагами                   6500
Итого доходов                                       9334224
Расходы
1. Выплата пособий по безработице                      5236425
2. Профподготовка и переобучение безработных            860938
в том числе:
затраты на переобучение безработных                  529808
затраты на обучение малому бизнесу и
предпринимательству                                  331130
3. Организация общественных работ                       203580
4. Возмещение затрат на приобретение оборудования
и приспособлений инвалидам                            14000
5. Поддержка создания новых рабочих мест и развития
индивидуального предпринимательства                 1224636
6. Затраты на информационно-справочную работу с
населением, работодателями и рекламные услуги         59000

7. Қазақстанның Халық Банкiнiң көрсететiн қызметi   48943
8. Жұмыспен қамту қызметiн ұстау                   646576
9. Халықаралық Қайта Жаңғырту және Даму Банкiнiң
займына сәйкес үлгiлiк орталықтарды жөндеуге        29786
қатысты бөлiгiн қосымша қаржыландыру
10. Халықаралық Қайта Жаңғырту және Даму Банкiнiң
займына сәйкес үлгiлiк орталықтарды пайдалануға
беру кезiнде жөндеуге, материалдық қамтамасыз
етуге, оқыту мен қызметтерге жұмсалатын шығындар   562591
11. Халықаралық Қайта Жаңғырту және Даму Банкiнiң
займдарын пайдаланғаны үшiн процент төлеу           21749
12. Тұрғын үй құрылысында қосымша жұмыс орындарын
құру                                               400000
13. Қаржылық құнды қағаздарға салу                  26000
шығыстар жиыны                                    9334224
Шығыстардың кiрiстерден асып түсуi                      0

7. Услуги Народного Банка Казахстана                     48943
8. Содержание службы занятости                          646576
9. Софинансирование в части ремонта модельных
центров согласно Займу Международного Банка
Реконструкции и Развития                              29786
10. Затраты на ремонт, материальное обеспечение,
обучение и услуги при вводе модельных центров
согласно Займу Международного Банка Реконструкции
и Развития                                           562591
11. Выплата процентов за пользование Займом
Международного Банка Реконструкции и Развития         21749
12. Создание дополнительных рабочих мест в жилищном
строительстве                                        400000
13. Вложение средств в ценные бумаги                      26000
Итого расходов                                      9334224
Превышение расходов над доходами                          0