Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1748 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 14 сәуiр N 553. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.05.30. N 907 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Импортқа шығарылатын акцизделетiн тауарларға арналған акциздердiң ставкалары және Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы жеке тұлғалар алып өтетiн акциз салуға жатпайтын акцизделетiн тауарлардың нормалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1748 P961748_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 53, 517-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған қаулының қосымшасында:
1-бағандағы және ескертпедегi "2905" саны алынып тасталсын;
2. Осы қаулының атқарылуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кеден комитетiне жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1748
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 1997 г. N 553. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 мая 1997 г. N 907 ~P970907
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1748 P961748_ "О ставках акцизов на импортируемые подакцизные товары и нормах провоза физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан подакцизных товаров, которые не подлежат обложению акцизами" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 53, ст. 517) следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
в графе 1 и в примечании цифру "2905" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Государственный таможенный комитет Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан