Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 18 сәуiрдегі N 587 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790P960790_ қаулысына (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi мына мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"14-а "Қазақ мемлекеттiк циркi"
қазыналық кәсiпорны"                   Алматы қаласы"
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 1997 года № 587. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 790 P960790_ "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256) следующее дополнение:
Перечень республиканских государственных предприятий, утвержденный указанным постановлением, дополнить строками следующего содержания:
"14-а Казенное предприятие
"Казахский государственный цирк" г. Алматы"
Премьер-Министр
Республики Казахстан