Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 24 наурыздағы N 410 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 24 сәуiр N 650. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.05.19. N 452 қаулысымен. ~P980452
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақойл" Ұлттық мұнай-газ компаниясы" акционерлiк қоғамы
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 24 наурыздағы
N 410
P970410_
қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының 2-қосымшасы мынадай мазмұндағы жолмен
толықтырылсын:
"Мұнай-Импекс" ЭИФ", Алматы қаласы    100     100";
көрсетiлген қаулының 3-қосымшасы мынадай мазмұндағы жолмен
толықтырылсын:
"Ж.Ж. Мұқашев       Қазақстан Республикасының
Қаржы вице-министрi"
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 марта 1997 г. N 410
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1997 г. N 650. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 мая 1998 г. N 452 ~P980452
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24
марта 1997 г. N 410
P970410_
"Об акционерном обществе "Национальная
нефтегазовая компания "Казахойл" следующие дополнения:
приложение 2 к указанному постановлению дополнить строкой
следующего содержания:
"ЭИФ "Мунай-Импекс", г. Алматы        100       100";
приложение 3 к указанному постановлению дополнить строкой
следующего содержания:
"Мукашев Ж.Д.       вице-Министр финансов Республики
Казахстан"
Премьер-Министр
Республики Казахстан