Батыс Қазақстан облысының Ақжайық және Теректi аудандарының шекараларын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 27 мамырдағы N 884
"Батыс Қазақстан облысының Ақжайық және Тайпақ аудандарын тарату, Чапаев ауданын қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 7 мамырдағы N 3489 Жарлығына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1993 ж., N 23-24, 507-құжат) 9-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Таратылған Ақжайық ауданының аумағы қосылып Теректi ауданының;
Таратылған Тайпақ ауданының аумағы қосылып Ақжайық ауданының (қайта аталған Чапаев ауданының) шекаралары өзгертiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об изменении границ Акжаикского и Теректинского районов Западно-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1997 г. N 884
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 7 мая 1997 г. N 3489 U973489_ "Об упразднении Акжаикского и Тайпакского районов, переименовании Чапаевского района Западно-Казахстанской области" и статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 г. Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 23-24, ст. 507) Правительство Республики Казахстан постановляет:
Изменить границы:
Теректинского района, включив в него территорию упраздненного Акжаикского района;
Акжаикского района (переименованного Чапаевского района), включив в него территорию упраздненного Тайпакского района.
Премьер-Министр
Республики Казахстан