Әскери мүлiктi сатудан және жалға беруден алынған қаражатты пайдалану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 13 маусымдағы N 971
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң материалдық базасын нығайту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң республикалық бюджетте бекiтiлген әскери мүлiктi сатудан түсетiн қаражатқа қосымша әскери мүлiктi (қару-жарақты, әскери техника мен объектiлердi, басқа материалдық ресурстарды) сатудан және жалға беруден алған, осы қызметтi жүзеге асыру жөнiндегi шығыстарды шегергендегi қаражат толық көлемiнде Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң мұқтажына жұмсалады деп белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген қаражатты аудару үшiн Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Бюджеттiк банкiнде арнайы банкiлiк шот ашсын және ол қаражаттың Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң мұқтажы үшiн мақсатқа сай жұмсалуын қамтамасыз етсiн.
3. "Әскери мүлiктi сатудан алынған қаражатты пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 қыркүйектегi N 1179-54қ қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об использовании средств, полученных от реализации и аренды военного имущества
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 1997 г. N 971
В целях укрепления материальной базы Вооруженных Сил Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить, что средства от реализации и аренды военного имущества (вооружение, военная техника и объекты, другие материальные ресурсы), полученные Министерством обороны Республики Казахстан дополнительно к утвержденным в республиканском бюджете поступлениям от реализации военного имущества за вычетом расходов по осуществлению этой деятельности, в полном объеме направляются Министерством обороны Республики Казахстан на нужды Вооруженных Сил Республики Казахстан.
2. Министерству обороны Республики Казахстан открыть специальный банковский счет в государственном Бюджетном банке Республики Казахстан для зачисления средств, указанных в пункте 1 настоящего постановления, и обеспечить их целевое расходование на нужды Вооруженных Сил Республики Казахстан.
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 1996 г. N 1179-54c "Об использовании средств, полученных от реализации военного имущества".
Премьер-Министр
Республики Казахстан