Қазақстан Республикасына сигарет штрангiсiнiң нығыздалу тығыздығын анықтау үшiн иондаушы сәулелену көздерiн әкелу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 23 маусымдағы N 1005
"Қазақстан Республикасындағы тауарлардың (жұмыстар, қызмет көрсетулер) экспорты мен импортының тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 наурыздағы N 298 қаулысына P960298_ сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Алматы темекi фабрикасы" акционерлiк қоғамына ЛНИ ЭЛЕКТРОНИКС СА (Швейцария) мен ФИЛИП МОРРИС инженерлiк қызметi арасындағы 1997 жылдың 26 ақпанындағы N 96-112 келiсiм-шартына сай Қазақстан Республикасына сигарет штрангiсiнiң нығыздалу-тығыздылығын анықтайтын аспапқа пайдаланылатын қуаты 20 мКюри стронций - 90 (СЭҚ ТН коды 2844.40000) негiзiндегi иондаушы сәулелену көзiн әкелуге рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi белгiленген тәртiпте лицензия берсiн.
3. Аталған иондаушы сәулелену көздерiнiң пайдалану қауiпсiздiгiне бақылау жасау Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясы жанындағы Атом энергиясы жөнiндегi агенттiгiне жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О ввозе в Республику Казахстан источника ионизирующего излучения для определения плотности набивки сигаретного штранга
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 1997 г. N 1005
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1996 г. N 298 P960298_ "О порядке экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Алматинская табачная компания" ввоз в Республику Казахстан источника ионизирующего излучения на основе стронция-90 мощностью 20 мКюри (код ТН ВЭД-2844.40000), используемого в приборе, определяющем плотность набивки сигаретного штранга, согласно контракту от 26 февраля 1997 года N 96/112 между фирмой ЛНИ ЭЛЕКТРОНИКС СА (Швейцария) и Инженерными службами ФИЛИП МОРРИС.
2. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан выдать лицензию в установленном порядке.
3. Контроль за безопасностью использования указанного источника ионизирующего излучения возложить на Агентство по атомной энергии Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан