"Қазақгаз" МХК мен "Алаугаз" АҚ газ-көлiк жүйелерiн концессияға беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 10 шiлдедегi N 1094
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Жекешелендiру жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның "Трактебель С.А." компаниясын "Қазақгаз" МХК және "Алаугаз" АҚ газ-көлiк жүйесiн концессияға беру бойынша тендердiң жеңiмпазы деп белгiлеу туралы 1987 жылғы 14 маусымдағы шешiмiне келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк
пен активтердi басқару департаментi директорының орынбасары
О.Ә.Әбдiкамаловтың "Трактебель С.А." компаниясының концессиясы туралы
шартқа және басқа да шарттарға қол қою өкiлеттiгi расталсын.
3. Министрлiктер, өзге орталық және жергiлiктi атқарушы органдар
осы шарттың жүзеге асуына жәрдем көрсетсiн.
4.
<*>
ЕСКЕРТУ. 4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.30. N 1504
қаулысымен.
P991504_
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О передаче в концессию газотранспортной системы ГХК "Казахгаз" и АО "Алаугаз"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 1997 г. N 1094
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с решением Межведомственной комиссии по приватизации от 14 июня 1997 года об определении победителем тендера по передаче в концессию газотранспортной системы ГХК "Казахгаз" и АО "Алаугаз" компании "Трактебель С.А.".
2. Подтвердить полномочия заместителя Директора Департамента управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан Абдукамалова О.А. на подписание договора о концессии и других договоров с компанией "Трактебель
С.А.".
3. Министерствам, иным центральным и местным исполнительным
органам оказывать содействие в реализации указанного договора.
5. (Пункт 5 утратил силу - постановлением Правительства РК от 30
сентября 1999 г. N 1504
P991504_
)
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан