Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 19 қарашадағы N 1405 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 19 тамыздағы N 1264. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 2001.12.19. N 1660 қаулысымен
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркеу туралы" 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2198 U952198_ (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 3-4, 35-құжат) және "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" 1995 жылғы 24 сәуiрдегi N 2235 Z952235_ (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 6, 43-құжат) Заң күшi бар Жарлықтарын, сондай-ақ "Шағын кәсiпкерлiктi мемлекеттiк қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 19 маусымдағы Заңын атқару үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркеу үшiн алым төлеу тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 19 қарашадағы N 1405 P961405_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы 1996 ж., N 47, 457-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркеу үшiн алым төлеу тәртiбi туралы ережеде:
6 және 7-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Бюджеттiң қаражатынан қаржыландырылатын құрылған мекемелердi, қазыналық кәсiпорындарды және үй-жай (пәтер) иелерi кооперативтерiн олардың филиалдары мен өкiлдiктерiн мемлекеттiк (есептi) тiркеу үшiн алым оны төлеген күнгi қолданылған бiр есептi көрсеткiштiң мөлшерiнде алынады.
Шағын кәсiпкерлiктiң субъектiлерi болып табылатын заңды тұлғаларды, олардың филиалдары мен өкiлдiктерiн мемлекеттiк (есептi) тiркеу үшiн алым оны төлеген күнгi қолданылған есептi көрсеткiштiң бес еселенген мөлшерiнде алынады.
Өзге де заңды тұлғаларды, олардың филиалдары мен өкiлдiктерiн мемлекеттiк (есептi) тiркеу үшiн алым оны төлеген күнгi қолданылған есептi көрсеткiштiң жиырма еселенген мөлшерiнде алынады.
7. Бюджеттiң есебiнен қаржыландырылатын мекемелердi, қазыналық кәсiпорындарды және үй-жайлар (пәтерлер) иелерiнiң кооперативтерiн, олардың филиалдары мен өкiлдiктерiн мемлекеттiк (есептi) қайта тiркеу үшiн алым Ереженiң 6-тармағының бiрiншi абзацында көзделген ставканың 50 процентi, ал оларға мемлекеттiк (есептi) тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiктiң көшiрмесi берiлген жағдайда - 25 процентi мөлшерiнде алынады.
Шағын кәсiпкерлiктiң субъектiлерi болып табылатын заңды тұлғаларды, олардың филиалдары мен өкiлдiктерiн мемлекеттiк (есептi) қайта тiркеу үшiн алым Ереженiң 6-тармағының екiншi абзацында көзделген ставканың 50 процентi, ал оларға мемлекеттiк (есептi) тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiктiң көшiрмесi берiлген жағдайда - 25 процентi мөлшерiнде алынады.
Өзге де заңды тұлғаларды, олардың филиалдары мен өкiлдiктерiн мемлекеттiк (есептi) қайта тiркеу үшiн алым Ереженiң 6-тармағының үшiншi абзацында көзделген ставканың 50 процентi, ал оларға мемлекеттiк (есептi) тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiктiң көшiрмесi берiлген жағдайда - 25 процентi мөлшерiнде алынады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1996 г. N 1405
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 1997 г. N 1264. (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 декабря 2001 г. N 1660 (вступает в силу с 1 января 2002 г.) ~P011660 }
Во исполнение Указов Президента Республики Казахстан, имеющих силу Закона, от 17 апреля 1995 г. N 2198 Z952198_ "О государственной регистрации юридических лиц" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 3-4, ст. 35) и от 24 апреля 1995 г. N 2235 Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 6, ст. 43), а также Закона Республики Казахстан от 19 июня 1997 г. "О государственной поддержке малого предпринимательства" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1996 г. N 1405 P961405_ "Об утверждении Положения о порядке уплаты сбора за государственную регистрацию юридических лиц" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 47, ст. 457) следующее изменение:
в Положении о порядке уплаты сбора за государственную регистрацию юридических лиц, утвержденном указанным постановлением:
пункты 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"6. Сбор за государственную (учетную) регистрацию создаваемых учреждений, финансируемых из средств бюджета, казенных предприятий и кооперативов собственников помещений (квартир), их филиалов и представительств взимается в размере одного расчетного показателя, действующего на день уплаты сбора.
Сбор за государственную (учетную) регистрацию юридических лиц, являющихся субъектами малого предпринимательства, их филиалов и представительств взимается в размере пятикратного расчетного показателя, действующего на день уплаты сбора.
Сбор за государственную (учетную) регистрацию иных юридических лиц, их филиалов и представительств взимается в размере двадцатикратного расчетного показателя, действующего на день уплаты сбора.
7. Сбор за государственную (учетную) перерегистрацию учреждений, финансируемых из средств бюджета, казенных предприятий и кооперативов собственников помещений (квартир), их филиалов и представительств взимается в размере 50 процентов, а в случае выдачи им дубликата свидетельства о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) - 25 процентов от ставки, предусмотренной абзацем первым пункта 6 Положения.
Сбор за государственную (учетную) перерегистрацию юридических лиц, являющихся субъектами малого предпринимательства, их филиалов и представительств взимается в размере 50 процентов, а в случае выдачи им дубликата свидетельства о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) - 25 процентов от ставки, предусмотренной абзацем вторым пункта 6 Положения.
Сбор за государственную (учетную) перерегистрацию иных юридических лиц, их филиалов и представительств взимается в размере 50 процентов, а в случае выдачи им дубликата свидетельства о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) - 25 процентов от ставки, предусмотренной абзацем третьим пункта 6 Положения".
Премьер-Министр
Республики Казахстан