Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 3 наурыздағы N 290 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 19 тамыз N 1265. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.11.21. N 1636 қаулысымен. ~P971636
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 3 наурыздағы N 290 P970290_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 10, 71-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
осы қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi туралы ережеде:
5-тармақтың 5-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) еңбектi қорғау жөнiндегi ережелер мен нормаларды, сондай-ақ еңбектi қорғау жөнiндегi жұмыстарды жүргiзуге қойылатын ұйымдастыру-әдiстемелiк және жалпы техникалық талаптарды;
еңбек жөнiндегi нормаларды, Жұмысшылардың жұмыстары мен кәсiптерiнiң бiрыңғай тарифтiк-бiлiктiлiк анықтамалығын (БТБА), Қызметшiлер лауазымдарының бiлiктiлiк анықтамалығын (БА), Жұмысшылар кәсiптерiнiң және қызметшiлер лауазымдарының жiктегiшi (ҚДЖ), ұйымдастыру, нормалау және еңбек ақы төлеу мәселелер жөнiндегi нұсқаулықтарды өз құзыретiнiң шегiнде белгiлеу және бекiту".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 1997 г. N 290
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 1997 г. N 1265. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 ноября 1997 г. N 1636 ~P971636
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 1997 г. N 290 P970290_ "Об утверждении Положения о Министерстве труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 10, ст.71) следующее изменение:
в Положении о Министерстве труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
подпункт 5 пункта 5 изложить в следующей редакции:
"5) устанавливать в пределах своей компетенции и утверждать:
правила и нормы по охране труда, а также организационно-методические и общетехнические требования к проведению работ по охране труда;
нормы по труду, Единый тарифно-квалификационный справочник работ и профессий рабочих (ЕТКС), Квалификационный справочник должностей служащих (КС), Классификатор профессий рабочих и должностей служащих (КПД), инструкции по вопросам организации, нормирования и оплаты труда".
Премьер-Министр
Республики Казахстан