Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 ақпандағы N 148 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 19 қарашадағы N 1607
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының 1997 жылға арналған инвестициялық бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4 ақпандағы N 148 P970148_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
аталған қаулының 1-қосымшасында:
"Заем иесi" деген бағандағы 3-тармақтағы "Суресурскомы" деген
сөз "Ауылшарминi" деген сөзбен ауыстырылсын;
аталған қаулының 3-қосымшасында:
қосымшаның мәтiнiндегi "Суресурскомы" деген сөз "Ауылшарминi"
деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тармақта "1997 жылғы бағамен алғандағы күрделi салым көлемi"
деген бағандағы "80" деген сан "50" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 2-тармақпен толықтырылсын:
"2. Жаңа Қазалы поселке.
сiндегi 7 "А" насос
станциясын қайта       тәулiгiне
жаңарту                мың текше м.  25   1998   20".
18-тармақта:
"Қуаты" деген бағандағы "12" деген сан "21,6" деген санмен
ауыстырылсын;
"1997 жылғы бағамен алғандағы күрделi салым көлемi" деген
бағандағы "24" деген сан "34" деген санмен ауыстырылсын;
25-тармақта "1997 жылғы бағамен алғандағы күрделi салым көлемi"
деген бағандағы "31" деген сан "36" деген санмен ауыстырылсын;
26-тармақта "1997 жылы бағамен алғандағы күрделi салым көлемi"
деген бағандағы "102" деген сан "158" деген санмен ауыстырылсын;
"Бiлiм және мәдениетминi" деген тарау мен 27-тармақ мынадай
редакцияда жазылсын:
"Х.А.Иассауи атындағы Халықаралық қазақ-түрiк университетi
27. Университет ғимараттарының кешенi.
II кезек, Түркiстан қаласы                 1998    22":
28-тармақта "1997 жылғы бағамен алғандағы күрделi салым көлемi"
деген бағандағы "165" деген сан "183" деген санмен ауыстырылсын;
30-тармақта:
"Iске қосу мерзiмi" деген бағандағы "1997" деген сан "1998"
деген санмен ауыстырылсын;
"1997 жылғы бағамен алғандағы күрделi салым көлемi" деген
бағандағы "140" деген сан "89" деген санмен ауыстырылсын;
31-тармақта "1997 жылғы бағамен алғандағы күрделi салым көлемi"
деген бағандағы "24" деген сан "42" деген санмен ауыстырылсын;
32-тармақта "1997 жылғы бағамен алғандағы күрделi салым көлемi"
деген бағандағы "50" деген сан "30" деген санмен ауыстырылсын;
34-тармақта "1997 жылғы бағамен алғандағы күрделi салым көлемi"
деген бағандағы "62" деген сан "64" деген санмен ауыстырылсын;
2-39-тармақтар тиiсiнше 3-40-тармақтар болып есептелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 1997 г. N 148
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1997 г. N 1607
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 1997 г. N 148 P970148_ "Об инвестиционной программе Республики Казахстан на 1997 год" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в пункте 3 в графе "Заемщик" слова "Комводресурсы Минсельхоза"
заменить словом "Минсельхоз";
в приложении 3 к указанному постановлению:
по тексту приложения слова "Комводресурсы Минсельхоза" заменить
словом "Минсельхоз";
в пункте 1 в графе "Объем капитальных вложений в ценах 1997
года" цифру "80" заменить цифрой "50";
дополнить пунктом 2 следующего содержания:
"2. Реконструкция насосной
станции 7 "А", п. Новоказалинск  тыс. куб.
м в сутки  25  1998  20";
в пункте 18:
в графе "Мощность" цифру "12" заменить цифрой "21,6";
в графе "Объем капитальных вложений в ценах 1997 года" цифру
"24" заменить цифрой "34";
в пункте 25 в графе "Объем капитальных вложений в ценах
1997 года" цифру "31" заменить цифрой "36";
в пункте 26 в графе "Объем капитальных вложений в ценах 1997
года" цифру "102" заменить цифрой "158";
раздел "Минобразования и культуры" и пункт 27 изложить в
следующей редакции:
"Международный Казахско-Турецкий университет имени Х.А. Ясави
27. Комплекс зданий университета,
II очередь, г. Туркестан           1998          22";
в пункте 28 в графе "Объем капитальных вложений в ценах
1997 года" цифру "165" заменить цифрой "183";
в пункте 30:
в графе "Срок ввода в действие" цифру "1997" заменить цифрой
"1998";
в графе "Объем капитальных вложений в ценах 1997 года" цифру
"140" заменить цифрой "89";
в пункте 31 в графе "Объем капитальных вложений в ценах
1997 года" цифру "24" заменить цифрой "42";
в пункте 32 в графе "Объем капитальных вложений в ценах
1997 года" цифру "50" заменить цифрой "30";
в пункте 34 в графе "Объем капитальных вложений в ценах
1997 года" цифру "62" заменить цифрой "64";
пункты 2 - 39 считать соответственно пунктами 3-40.
Премьер-Министр
Республики Казахстан