Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 22 қараша N 1642. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.21. N 1433 қаулысымен
"Қазақстан Республикасында мемлекеттiк басқарудың пәрмендiлiгiн
одан әрi арттыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы
Президентiнiң 1997 жылғы 10 қазандағы N 3655
U973655_
Жарлығын iске
асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1.
2.
3.
4.
ЕСКЕРТУ. 1,2,3,4-тармақтары күшiн жойды - ҚРҮ-нiң 1998.07.22.
N 686 қаулысымен.
P980686_
5. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының Энергетика және табиғи ресурстар министрлiгi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 23 сәуiрдегi N 645 қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Энергетика және табиғи ресурстар министрлiгiнiң құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 23 сәуiрдегi N 646 қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 23 сәуiрдегi N 646 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 11 шiлдедегi N 1099 қаулысы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Вопросы Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 1997 г. N 1642. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 сентября 1999 г. N 1433 ~P991433.
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 октября 1997 г. N 3655 U973655_ "О мерах по дальнейшему повышению эффективности государственного управления в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункты 1,2,3,4 утратили силу - постановлением Правительства РК
от 22 июля 1998 г. N 686 P980686_ )
5. Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1997 г. N 645 P970645_ "Об утверждении Положения о Министерстве энергетики и природных ресурсов Республики Казахстан";
постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1997 г. N 646 P970646_ "О структуре Министерства энергетики и природных ресурсов Республики Казахстан";
постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 1997 г. N 1099 P971099_ "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1997 г. N 646".
Премьер-Министр
Республики Казахстан