Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 24 қарашадағы N 1649 қаулысы. Күші жойылды - Қзақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
"Алматы қаласының мәртебесi және оны одан әрi дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 20 қазандағы N 3698 U973698_ Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2201 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 P951894_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
аталған қаулының қосымшасында:
3-бағандағы реттiк нөмiрi 3 жолдар "автомобиль көлiгiмен тасымалдау" деген сөздерден кейiн "жолаушылар мен жүктердi Алматы қаласында автомобиль көлiгiмен тасымалдаудан басқа" деген сөздермен толықтырылсын;
3-бағандағы реттiк нөмiрi 11 жолдар:
бiрiншi абзац "дезинфекциялау және дезодорациялау" деген сөздерден кейiн "Алматы қаласының аумағында жүзеге асырылатын қызметтен басқа" деген сөздермен толықтырылсын;
үшiншi абзац "дәрiгерлiк қызметпен айналысу" деген сөздерден кейiн "Алматы қаласының аумағында жүзеге асырылатын қызметтен басқа" деген сөздермен толықтырылсын.
3-бағандағы реттiк нөмiрi 16 жолдар "оқу орындарының қызметi" деген сөздерден кейiн "Алматы қаласының аумағында жүзеге асырылатын қызметтен басқа" деген сөздермен толықтырылсын;
3-бағандағы реттiк нөмiрi 24 жолдар "шет елге жұмыс күшiн шығаруға байланысты қызмет" деген сөздерден кейiн "Алматы қаласының аумағында жүзеге асырылатын қызметтен басқа" деген сөздермен толықтырылсын;
3-бағандағы реттiк нөмiрi 26 және 28 жолдар "қызмет" деген сөзден кейiн "Алматы қаласының аумағында жүзеге асырылатын қызметтен басқа" деген сөздермен толықтырылсын;
2-бағандағы реттiк нөмiрi 27 жолдардағы "мен Алматы қаласының" деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 35 мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"35. Алматы қаласының жергiлiктi Қоғамдық тамақтандыру
атқарушы органы және Алматы қаласы
пункттерiнiң қызметi
Алматы қаласындағы казино.
тотализаторлардың қызметi, туристiк қызмет
Алматы қаласындағы лоте.
реяларды (мемлекеттiктерiнен басқа) ұйымдастыру мен өткiзу жөнiндегi қызмет
Алматы қаласындағы
өндiрiстiк және тұрғын үй - азаматтық объектiлердi дезинфекциялау және дезодорациялау жөнiндегi қызмет
Алматы қаласындағы
мал-дәрiгерлiк қызмет
шетелден жұмыс күшiн
тартуға, сондай-ақ Алматы қаласынан шетелге жұмыс күшiн шығаруға байланысты қызмет
Алматы қаласында жолау.
шылар мен жүктердi авто. мобиль көлiгiмен тасымалдау жөнiндегi қызмет
Алматы қаласында медици.
налық және дәрiгерлiк қызметпен айналысу
Алматы қаласындағы нақты
мамандықтар бойынша диплом беру құқығы бар орта және арнаулы орта бiлiм беретiн оқу орындарының қызметi".
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 г. N 1894
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 1997 года № 1649. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 20 октября 1997 г. N 3698 U973698_ "О статусе города Алматы и мерах по его дальнейшему развитию" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 г. N 1894 P951894_ "О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995г. N 2201" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 515) следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
в графе 3 строки, порядковый номер 3, после слов "автомобильным транспортом" дополнить словами "кроме перевозки пассажиров и грузов автомобильным транспортом в городе Алматы";
в графе 3 строки, порядковый номер 11:
в абзаце первом после слов "жилищно-гражданских объектов" дополнить словами "кроме деятельности, осуществляемой на территории г. Алматы";
в абзаце третьем после слов "врачебной деятельности" дополнить словами "кроме деятельности, осуществляемой на территории г. Алматы";
в графе 3 строки, порядковый номер 16, после слов "среднее специальное" дополнить словами "кроме деятельности, осуществляемой на территории г. Алматы";
в графе 3 строки, порядковый номер 24, после слов "из Республики Казахстан за границу" дополнить словами "кроме деятельности, осуществляемой на территории г. Алматы";
в графе 3, строки порядковый номера 26 и 28, после слова "деятельность" дополнить словами "кроме деятельности, осуществляемой на территории г. Алматы";
в графе 2 строки, порядковый номер 27, слова "и г. Алматы" исключить;
дополнить строками, порядковый номер 35, следящего содержания:
"35. Местный исполнительный Деятельность пунктов
орган г. Алматы общественного питания и г. Алматы
деятельность казино, тотализаторов,
туристическая деятельность
в  г. Алматы
деятельность по организации и
проведению лотерей (кроме
государственных) в г. Алматы
деятельность по дезинфекции и
дезодорации производственных и
жилищно-гражданских объектов
в г. Алматы
ветеринарная деятельность в г. Алматы
деятельность, связанная с
привлечением иностранной рабочей
силы, а также вывозом рабочей силы
из города Алматы за границу
деятельность по перевозке
пассажиров и грузов автомобильным
транспортом в г. Алматы
занятие медицинской и врачебной
деятельностью в г. Алматы
деятельность учебных заведений
г. Алматы дающих среднее и среднее
специальное образование с правом
выдачи дипломов по конкретным
специальностям                ".
Премьер-Министр
Республики Казахстан