Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi комитетiнiң Мемлекеттiк өртке қарсы қызметiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 18 желтоқсандағы N 1788 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 10 қазандағы N 3655  Жарлығын iске асыру мәселелерi туралы" 1997 жылғы 12 қарашадағы  N 1551 және "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi комитетiнiң мәселелерi" туралы 1997 жылғы 17 қарашадағы  N 1593 қаулыларына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ күшiн жойды - ҚР Үкiметiнiң 1999.04.27. N 481  қаулысымен .
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
"Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының жүйесiн одан әрi реформалау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 22 сәуiрдегi N 3465 Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 22 шiлдедегi  N 1143 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 33, 305-құжат):
1-тармақтың екiншi абзацындағы, 2-тармақтағы, 3-тармақтың төртiншi абзацындағы, 4, 5-тармақтардағы "мемлекеттiк комитетiне", "мемлекеттiк комитетiнiң", "мемлекеттiк комитетi" деген сөздер "комитетiне", "комитетiнiң", "комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтың екiншi абзацы "филиалын" деген сөзбен аяқталып, мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Мемлекеттiк өртке қарсы қызметтiң жұмысын қамтамасыз ететiн мүлiк пен iстердi басқару жөнiндегi өкiлеттiктердi Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi комитетiне берсiн";
2-тармақтағы "өрттен қорғау және авариялық-құтқару жұмыстары жоғары училищесi" деген сөздер "жоғары техникалық училищесi" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет департаментi (ТЖМК Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет департаментi) туралы ережеге:
атауындағы "мемлекеттiк комитетiнiң" деген сөздер "комитетiнiң" деген сөзбен ауыстырылсын, "ТЖМК" деген сөз алынып тасталсын;
мәтiндегi "мемлекеттiк комитетiнiң" деген сөздер "комитетiнiң" деген сөзбен ауыстырылсын;
4-тармақтағы "қазақ және орыс тiлдерiнде" деген сөздер "мемлекеттiк тiлде" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға қосымшаға:
атауындағы "мемлекеттiк комитетiнiң" деген сөздер "комитетiнiң" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi бiрiншi жолдағы "ТЖМК" деген сөз алынып тасталсын, "42", "41" деген сандар "40", "39" деген сандармен ауыстырылсын;

Вопросы Государственной противопожарной службы Комитета Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1997 г. N 1788
В соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. N 1551 "Вопросы реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 октября 1997 г. N 3655" и от 17 ноября 1997 г. N 1593 "Вопросы Комитета Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 исключен - постановлением Правительства РК от 27 апреля 1999 г. N 481 P990481_ )
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1997 г. N 1143 P971143_ "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 22 апреля 1997 г. N 3465 "О мерах по дальнейшему реформированию системы правоохранительных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 33, ст. 305):
в абзаце первом пункта 1, в пункте 2, в абзаце четвертом пункта 3, в пунктах 4, 5 слова "Государственному комитету", "Государственного комитета" заменить словами "Комитету", "Комитета";
пункт 1 дополнить абзацем следующего содержания:
Министерству внутренних дел Республики Казахстан передать Комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям полномочия по управлению имуществом и делами, обеспечивающими функционирование Государственной противопожарной службы";
в пункте 2 слова "высшее училище противопожарной и аварийно-спасательных работ" заменить словами "высшее техническое училище";
в Положении о Департаменте Государственной противопожарной службы Государственного комитета Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям (Департамент Государственной противопожарной службы ГКЧС), утвержденном указанным постановлением:
в названии слова "Государственного комитета" заменить словом "Комитета", слово "ГКЧС" исключить;
в тексте слова "Государственного комитета" заменить словом "Комитета";
в пункте 4 слова "на казахском и русском языках" заменить словами "на государственном языке";
в приложении к указанному постановлению:
в названии слова "Государственного комитета" заменить словом "Комитета";
по строке, порядковый номер 1, слово "ГКЧС" исключить, цифры "42", "41" заменить цифрами "40", "39";

реттiк нөмiрi 2-жолдағы "23", "20" деген сандар "27", "21" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолдағы "22", "18" деген сандар "24" деген санмен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 4-жолдағы "Көкшетау өрттен қорғау және авариялық-құтқару жұмыстары жоғары училищесi" деген сөздер "Көкшетау техникалық жоғары училищесi" деген сөздермен ауыстырылсын, "80", "65" деген сандар "87", "72" деген сандармен ауыстырылсын; реттiк нөмiрi 5-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 6 және 7-жолдар тиiсiнше реттiк нөмiрi 5 және 6-жолдар болып есептелсiн;
"жалпы" деген жолдағы "189", "9691" деген сандар "178", "9690" деген сандармен ауыстырылсын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкiметiнiң 2005.06.30 N 662, 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулыларымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 18 желтоқсандағы
N 1788 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
жөнiндегi комитетiнiң Мемлекеттiк өртке қарсы
қызметi департаментiнiң
ҚҰРЫЛЫМЫ
Мемлекеттiк өрт қадағалау басқармасы
Өрт сөндiру және авариялық-құтқару жұмыстары басқармасы
Кадр және оқу орындары басқармасы
Қаржылық және материалдық-техникалық қамтамасыз ету бөлiмi

по строке, порядковый номер 2, цифры "23", "20" заменить цифрами "27", "21";
по сроке, порядковый номер 3, цифры "22", "18" заменить цифрами "24", "24";
по сроке, порядковый номер 4, слова "Кокшетауское высшее училище противопожарных и аварийно-спасательных работ" заменить словами "Кокшетауское высшее техническое училище", цифры "80", "65" заменить цифрами "87", "72";
строку, порядковый номер 5, исключить,
строки, порядковые номера 6 и 7, считать соответственно строками, порядковые номера 5 и 6;
по строке "итого" цифры "180", "9691" заменить цифрами "178", "9690".
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 30.06.2005 № 662; от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
Премьер-Министр
Республики Казахстан