"Орталық стадион" қазыналық кәсiпорны туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 18 желтоқсан N 1809a. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.02.28. N 289 қаулысымен. ~P010289
Қазақстан спортының деңгейiн көтеру, армиялық балалар-жасөспiрiмдер спорт мектептерi мен секцияларының базасында даярлау және халықаралық сыныптағы футбол командаларын құру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi "Орталық стадион" қазыналық кәсiпорнының уәкiлеттi органы болып айқындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау министрлiгi "Орталық стадион" қазыналық кәсiпорнын Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiне берудi қамтамасыз етсiн.
3. "Мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790
P960790_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат) мынадай
толықтыру мен өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық мемлекеттiк
кәсiпорындардың тiзбесiне:
мынадай мазмұнды, реттiк нөмiрi 21а жолмен толықтырылсын:
"21а "Орталық стадион" қазыналық   Алматы қаласы";
кәсiпорны
реттiк нөмiрi 31 жол алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О казенном предприятии "Центральный стадион"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1997 г. N 1809а. (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 февраля 2001 г. N 289 ~P010289 )
В целях повышения уровня казахстанского спорта, подготовки на базе армейских детско-юношеских спортивных школ и секций высококвалифицированного резерва для национальных сборных команд и создания футбольной команды международного класса Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Министерство обороны Республики Казахстан уполномоченным органом казенного предприятия "Центральный стадион".
2. Министерству образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан обеспечить передачу казенного предприятия "Центральный стадион" Министерству обороны Республики Казахстан.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 790 P960790_ "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256) следующие дополнение и изменение:
в Перечне республиканских государственных предприятий, утвержденном указанным постановлением:
дополнить строками, порядковый номер 21а, следующего содержания:
"21а Казенное предприятие "Центральный стадион" г.Алматы";
строки, порядковый номер 31, исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан