Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 23 желтоқсандағы N 1452 қаулысына толықтыру мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 9 қаңтар N 3. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.12.21. N 1305 қаулысымен. ~P981305
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Әлеуметтiк - еңбек қатынастарын реттеу жөнiндегi Республикалық үшжақты комиссияның құрамына Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң өкiлдерiн тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 23 желтоқсандағы N 1452 P941452_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 48, 545-құжат) мынадай толықтыру мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Коржова Н.А." деген жолдағы "министрi" деген сөзден кейiн
"төраға" деген сөзбен толықтырылсын;
"Раханов М.С. - Қазақстан Республикасы Жекешелендiру жөнiндегi
комитетi төрағасының орынбасары" деген жолдар мынадай редакцияда
жазылсын:
"Раханов М.С. - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментiнiң директоры";
Әлеуметтiк-еңбек қатынастарын реттеу жөнiндегi Республикалық
үшжақты комиссияның құрамына Қазақстан Республикасының Үкiметiнен
өкiлдер болып мыналар енгiзiлсiн:
Сиврюкова В.А.     - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Парламентпен
байланыс жасау жөнiндегi хатшысы, төраға
Жабағин А.Ә.       - Қазақстан Республикасының Энергетика,
индустрия және сауда министрi
Нұр-Ахмет          - Қазақстан Республикасы Стратегиялық
Досмұхамет           жоспарлау және реформалар жөнiндегi
агенттiгiнiң Парламентпен байланыс жасау
жөнiндегi хатшысы
Жалыбин С.М.       - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң
Парламентпен байланыс жасау жөнiндегi
хатшысы
Қанатов С.С.       - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Фискальдық саясат департаментiнiң директоры
Арынов Е.М.        - Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет
және денсаулық сақтау вице-министрi;
Ө.Е. Шүкеев, Е.Н. Нұрғалиева, М.М. Велимұхаметов, С.Ш. Құрманғалиев, Р.Қ. Тоқсейiтов, Б.В. Төтенов, Ж.Ж. Ертiлесова, В.Г. Шитиков аталған құрамнан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения и изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 декабря 1994 г. N 1452
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 1998 г. N 3. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 декабря 1998 г. N 1305 ~P981305
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 декабря 1994 г. N 1452 P941452_ "О назначении представителей Правительства Республики Казахстан в состав Республиканской трехсторонней комиссии по регулированию социально-трудовых отношений" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 48, ст. 545) следующие дополнение и изменения:
по строке "Коржову Н.А." после слов "Республики Казахстан" дополнить словом "председатель";
строки "Раханова М.С. - заместителя Председателя
Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации"
изложить в следующей редакции:
"Раханова М.С. - Директора Департамента государственного
имущества и приватизации Министерства финансов Республики
Казахстан";
ввести в состав Республиканской трехсторонней комиссии по
регулированию социально-трудовых отношений представителями
Правительства Республики Казахстан:
Сиврюкову В.А. - Секретаря по связям с Парламентом Министерства
труда и социальной защиты населения Республики
Казахстан, заместителем председателя
Жабагина А.А.  - Министра энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Нур-Ахмет
Досмухамета    - Секретаря по связям с Парламентом
Агентства по стратегическому планированию
и реформам Республики Казахстан
Жалыбина С.М.  - Секретаря по связям с Парламентом
Министерства юстиции Республики Казахстан
Канатова С.С. -  Директора Департамента фискальной политики
Министерства финансов Республики Казахстан
Арынова Е.М.   - вице-Министра образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Шукеева У.Б., Нургалиеву Е.Н., Велимухаметова М.М., Курмангалиева С.Ш., Токсеитова Р.К, Тутенова Б.В., Ертлесову Ж.Д., Шитикова В. Г.
Премьер-Министр
Республики Казахстан