Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 15 тамыздағы N 1262 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 30 қаңтардағы N 56. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.07.25. N 773 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Адвокаттық қызметпен байланысты емес ақылы заң қызметiн, адвокаттық және нотариалдық қызметтер көрсетудi, жылжымайтын мүлiктi бағалауды лицензиялау мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 15 тамыздағы N 1262  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 37, 359-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-тармақтағы "1 қаңтарына дейiн" деген сөздер "1 сәуiрiне дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "бiр ай мерзiм iшiнде" деген сөздер алынып тасталынсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Адвокаттық қызметпен байланысты емес ақылы заң қызметiн лицензиялаудың тәртiбi туралы ережеде:
1-тармақтағы "мен оның аумақтық органдары" деген сөздер алынып тасталсын.
IХ тарау алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 1997 г. N 1262
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 1998 г. N 56. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 июля 2005 г. N 773.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.07.2005 № 773 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 1997 г. N 1262 P971262_ "Вопросы лицензирования оказания платных юридических услуг, не связанных с адвокатской деятельностью, адвокатских и нотариальных услуг, оценки недвижимости" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 37, ст. 359) следующие изменения:
в пункте 2 слова "до 1 января" заменить словами "до 1 апреля";
в пункте 6 слова "в течение месяца" исключить;
в Положении о порядке лицензирования оказания платных юридических услуг, не связанных с адвокатской деятельностью, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 1 слова "и его территориальными органами" исключить;
раздел IX исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан