"Қазпатент" патенттер және тауар белгiлерi жөнiндегi республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 25 ақпан N 142. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.03.29. N 411 қаулысымен. ~P010411
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
"Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң, "Қазпатент" және Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң Статистика және талдау жөнiндегi комитетiнiң Ақпараттық-есептеу орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарын құру мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1552 P971552_ қаулысында:
6-тармақтың екiншi абзацындағы "Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың төртінші-он сегізінші абзацтарының күші жойылды
- ҚР Үкіметінің 1999.09.21. N 1433 қаулысымен.
P991433_
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлiгi, бiр апта мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне
бұрын қабылданған нормативтiк актiлердi осы қаулыға сәйкес келтiру
туралы ұсыныстар енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Вопросы Республиканского государственного предприятия по патентам и товарным знакам "Казпатент"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1998 г. N 142 . Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 марта 2001 г. N 411 ~P010411
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. № 1552 P971552_ "Вопросы Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, создания республиканских государственных предприятий "Казпатент", "Информационно-вычислительный центр Комитета по статистике и анализу Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан":
в абзаце втором пункта 6 слова "Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан" заменить словами Министерство энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан";
Сноска. Абзацы четвертый - восемнадцатый пункта 1 утратили силу - постановлением Правительства РК от 21 сентября 1999 г. N 1433 P991433_ .
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан в недельный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении в соответствие с настоящим постановлением ранее принятых нормативных актов.
Премьер-Министр
Республики Казахстан