Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 10 желтоқсандағы N 1732 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 7 сәуiр N 295. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1999.05.20. N 592 қаулысымен. ~P990592
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi туралы
ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы
10 желтоқсандағы N 1732
P971732_
қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң Кеңсесi туралы ережеде:
16-тармақтың күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1997 г. N 1732
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 1998 г. N 295. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 1999 г. N 592 ~P990592
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1997 г. № 1732 P971732_ "Об утверждении Положения о Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" следующее изменение:
в Положении о Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 16 признать утратившим силу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан