Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Жылжымайтын мүлiк пен заңды тұлғаларды тiркеу агенттiгiнiң және Тергеу департаментiнiң штат санын белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 21 сәуiр N 373. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.06.15. N 771 қаулысымен. ~P990771
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Жылжымайтын мүлiк пен заңды тұлғаларды тiркеу агенттiгiнiң штат саны 25 адам болып белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Тергеу департаментiнiң штат саны 1998 жылы 90 адам болып белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об установлении штатной численности Агентства по регистрации недвижимости и юридических лиц и Департамента расследований Министерства юстиции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1998 г. N 373. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 15 июня 1999г. N 771 ~P990771
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить штатную численность Агентства по регистрации недвижимости и юридических лиц Министерства юстиции Республики Казахстан в количестве 25 единиц.
2. Установить штатную численность Департамента расследований Министерства юстиции Республики Казахстан в 1998 году в количестве 90 единиц.
Премьер-Министр
Республики Казахстан