Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 29 шiлдедегi N 1184 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 6 мамыр N 412. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999.12.25. N 1984 қаулысымен. ~P991984
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Мемлекеттiк статистиканы жетiлдiру жөнiндегi ведомствоаралық
кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 29
шiлдедегi N 1184 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған қаулының қосымшасына:
Мемлекеттiк статистиканы жетiлдiру жөнiндегi ведомствоаралық
кеңестiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Сәрсембаев Н.А.                  - Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау
және реформалар жөнiндегi
агенттiгi төрағасының
орынбасары, төрағаның
орынбасары
Аманбаев М.Е.                    - Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрi Кеңесiнiң
сараптық-талдау бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Жәмiшев Б.Б.                     - Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау
вице-министрi
Тазабеков С.К.                   - Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлiгiнiң
Жылжымайтын мүлiктi және
заңды тұлғаларды тiркеу
жөнiндегi агенттiгiнiң
директоры;
П.К.Антропов, Т.К.Бегахметов, В.М.Борисов, О.Ә.Жандосов,
Г.А.Марченко, С.М.Мыңбаев, Б.В.Төтенов, Ө.Е.Шүкеев аталған құрамнан
шығарылсын;
"Өтембаев Е.Ә.                   - Қазақстан Республикасының
Стратегиялық жоспарлау
жөнiндегi агенттiгiнiң
төрағасы (келiсiм бойынша)
Ертiлесова Ж.Ж.                  - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнiң орынбасары,
төрағаның орынбасары
Дәмитов Қ.Қ.                     - Қазақстан Республикасы
Экономика және сауда
министрiнiң орынбасары
Кәкiмжанов З.Х.                  - Қазақстан Республикасы
Президентiнiң экономика
мәселелерi жөнiндегi
көмекшiсi - Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
жанындағы Жоғары
экономикалық кеңес
төрағасының орынбасары
Қасымов Ғ.Е.                     - Қазақстан Республикасы
Мемлекеттiк кеден
комитетiнiң төрағасы
Құлекеев Ж.А.                    - Қазақстан Республикасы
Экономика және сауда
министрлiгiнiң Ұлттық
статистика агенттiгiнiң
директоры, жауапты хатшы"
Деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Өтембаев Е.Ә.                   - Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау
және реформалар жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы -
Қазақстан Республикасының
министрi, төраға
Ертiлесова Ж.Ж.                  - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнiң бiрiншi
вице-министрi, төрағаның
орынбасары
Дәмитов Қ.Қ.                     - Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкiнiң төрағасы
(келiсiм бойынша)
Кәкiмжанов З.Х.                  - Қазақстан Республикасы
Президентiнiң экономика
мәселелерi жөнiндегi
көмекшiсi - Қазақстан
Республикасын тұрақты дамыту
жөнiндегi ұлттық кеңес
төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Қасымов Ғ.Е.                     - Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлiгi Кеден
комитетiнiң төрағасы
Құлекеев Ж.А.                    - Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
және реформалар жөнiндегi
агенттiгiнiң Статистика
және талдау жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы,
жауапты хатшы".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1997 г. N 1184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1998 г. N 412. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 декабря 1999 г. N 1984 ~P991984
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29
июля 1997 г. N 1184 "О создании Межведомственного совета по
совершенствованию государственной статистики" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Межведомственной комиссии по совершенствованию
государственной статистики:
Сарсембаева Н.А.     - заместителя Председателя Агентства по
стратегическому планированию и реформам
Республики Казахстан, заместителем
председателя
Аманбаева М.Е.       - заведующего Экспертно-аналитическим отделом
Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Жамишева Б. Б.       - вице-Министра труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Тазабекова С. К.     - Директора Агентства по регистрации
недвижимости и юридических лиц Министерства
юстиции Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Антропова П.К., Бегахметова
Т.К., Борисова В.М., Джандосова У.А., Марченко Г.А., Мынбаева
С.М., Тутенова Б.В., Шукеева У.Е;
строки:
"Утембаев Е.А.       - Председатель Агентства по стратегическому
планированию Республики Казахстан (по
согласованию)
Ертлесова Ж.Д.       - заместитель Министра финансов Республики
Казахстан, заместитель председателя
Дамитов К. К.        - заместитель Министра экономики и торговли
Республики Казахстан
Какимжанов З.Х.      - помощник Президента Республики Казахстан по
вопросам экономики - заместитель Председателя
Высшего экономического совета при Президенте
Республики Казахстан (по согласованию)
Касымов Г.Е          - Председатель Государственного таможенного
комитета Республики Казахстан
Кулекеев Ж.А.        - Директор Национального статистического
агентства Министерства экономики и торговли
Республики Казахстан, ответственный секретарь"
изложить в следующей редакции:
"Утембаев Е.А.       - Председатель Агентства по стратегическому
планированию и реформам Республики Казахстан
- Министр Республики Казахстан, председатель
Ертлесова Ж.Д.       - первый вице-Министр финансов Республики
Казахстан, заместитель председателя
Дамитов К. К.        - Председатель Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Какимжанов З.Х.      - помощник Президента Республики Казахстан
по вопросам экономики - заместитель
Председателя Национального совета по
устойчивому развитию Республики Казахстан
(по согласованию)
Касымов Г.Е.         - Председатель Таможенного комитета
Министерства финансов Республики Казахстан
Кулекеев Ж.А.        - Председатель Комитета по статистике и анализу
Агентства по стратегическому планированию
и реформам Республики Казахстан,
ответственный секретарь".
Премьер-Министр
Республики Казахстан