Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 3872 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 15 мамыр N 440. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.04.27. N 567 қаулысымен. ~P010567
"Ақмола қаласын Қазақстан Республикасының астанасы деп жариялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 20 қазандағы N 3700 U973700_ Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 3872 U983872_ Жарлығын iске асыру және бюджет жүйесiнiң баланстылығын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Жоғарыда көрсетiлген Жарлықтың 1-тармағының қолданылуы кезеңiне Ақмола арнайы экономикалық аймағының бюджетiнен Ақмола облысының бюджетiне аударымдардың мөлшерi 4362964 мың (төрт миллиард үш жүз алпыс екi миллион тоғыз жүз алпыс төрт мың) теңге мөлшерiнде белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 19 марта 1998 г. N 3872
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 1998 г. N 440. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 апреля 2001 года N 567 ~P010567
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 19 марта 1998 г. N 3872 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 20 октября 1997 г. N 3700 "Об объявлении города Акмолы столицей Республики Казахстан" и обеспечения сбалансированности бюджетной системы Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Установить размер отчислений из бюджета Акмолинской специальной экономической зоны в бюджет Акмолинской области в сумме 4362964 тыс. (четыре миллиарда триста шестьдесят два миллиона девятьсот шестьдесят четыре тысячи) тенге на период действия пункта 1 вышеназванного Указа.
Премьер-Министр
Республики Казахстан