"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 20 қазандағы N 1449 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 30 маусымдағы N 612
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 20 қазандағы N 1449
P971449_
қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
аталған қаулының қосымшасындағы:
"Сараптық-талдау бөлiмi;
Мемлекеттiк қызмет, кадр және бақылау бөлiмi;
Хаттамалық-ұйымдастыру бөлiмi" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай жолдармен толықтырылсын:
"Қаржы-экономикалық сараптау бөлiмi;
Ақпарат және талдау бөлiмi;
Ұйымдастыру және бақылау бөлiмi;
Сыртқы экономикалық байланыстар және протокол бөлiмi";
"Барлығы 262" деген жол бойынша "262" деген сан "252" деген
санмен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан "О Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" от 20 октября 1997 года № 1449
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1998 года № 612
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан "О Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" от 20 октября 1997 года № 1449 следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному постановлению строки:
"Экспертно-аналитической отдел;
Отдел государственной службы, кадров и контроля;
Протокольно-организационный отдел" исключить;
дополнить строками:
"Отдел финансово-экономической экспертизы;
Отдел информации и анализа;
Отдел организации и контроля;
Отдел внешнеэкономических связей и протокола";
по строке "Всего 262" цифру "262" заменить цифрой "252"
Премьер-Министр
Республики Казахстан