Оман Сұлтандығы Үкiметiнiң Астана қаласында құрылыс салуға арналған грантын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 14 шiлдедегi N 663
Оман Сұлтандығы Үкiметiнiң Астана қаласында құрылыс салуға
арналған грантын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының
Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
1) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң атынан Оман Сұлтандығы
Үкiметiнiң грантын беру туралы келiсiмге қол қойсын;
2) грантқа банктiк қызмет көрсету жөнiндегi қажеттi төлемдердi
республикалық бюджет қаражатының есебiнен қарастырсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Оман
Сұлтандығы Үкiметi мен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арасында
ноталар алмасуды жүргiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О мерах по реализации гранта Правительства Султаната Оман на застройку города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 1998 г. N 663
В целях реализации гранта Правительства Султаната Оман на застройку города Астаны Правительство Республики Казахстан Постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
1) от имени Правительства Республики Казахстан подписать Соглашение о предоставлении гранта Правительства Султаната Оман;
2) предусмотреть необходимые выплаты по банковскому обслуживанию гранта за счет средств республиканского бюджета.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан произвести обмен нотами между Правительством Султаната Оман и Правительством Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан